Pakruojo stadione ausį rėžė rusiški keiksmažodžiai

Per Lietuvos futbolo A lygos rungtynes sekmadienį Pakruojyje tarp „Kruojos“ ir „Klaipėdos granito“ komandų sirgaliams ausį rėžė svečių vartininko reiškiami priekaištai savo komandos gynėjams. Eduardas Kurskis saviškius dažniausiai auklėjo rusiškais keismažodžiais.

Algis Padora

May 11, 2014, 10:01 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 1:47 AM

Klaipėdiečiai pirmavo po pirmojo kėlinio 2:0, tačiau po pertraukos po gynėjų ir vartininko klaidų praleido du įvarčius ir mačas baigėsi 2:2.

Po rungtynių paklaustas, ar negalėtų rasti keiksmažodžiams lietuviškų atitikmenų, kurį laiką Baltarusijoje rungtyniavęs A.Kurskis teigė, jog svetur įgyta patirtis jam iki šiol daranti neigiamą įtaką.

Per spaudos konferenciją savo komandos vartininko išsišokimus pakomentavo ir „Klaipėdos granito“ treneris Tomas Ražanauskas. Jis žurnalistams pažadėjo, kad savo futbolininkus nuo šiol mokys ne tik taktikos, bet ir etikos.