Ispanijos lygoje įgriuvo tribūna, sužeistuosius traukė žaidėjai

2014-05-18 21:15, atnaujinta 2018-02-13 19:22

Ispanijos futbolo lygoje – nelaimė. Čempionato autsaiderių dvikovoje Pamplonoje su „Real Betis“ ekipa įgriuvo įvartį šventusios vietos „Osasuna“ sirgalių tribūnos dalis.

Incidentas įvyko 12-ąją minutę. „Osasuna“ nuo iškritimo iš aukščiausios lygos galėjo išgelbėti tik pergalė, todėl aistruoliai po svarbaus įvarčio tiesiog pašėlo.

Tačiau sausakimšos tribūnos šėlsmas buvo lemtingas stadiono konstrukcijai. Dalis tribūnos įgriuvo, yra sužeistųjų.

Mačas buvo sustabdytas. Sužeistiesiems padėjo patys futbolininkai.

Kameros užfiksavo, kaip „Real Betis“ senegalietis Alfredas N‘Diaye nešė sužeistą vaiką.

Į stadioną mestos gausios medikų pajėgos. Apie aukas nepranešta, bet yra keletas sužeistų žmonių.

Po 35 minučių pauzės rungtynės buvo pratęstos. „Osasuna“ 25-ąją minutę įmušė antrąjį įvartį.

„Osasuna“ laimėjo mačą 2:1, tačiau dėl nepalankiai susiklosčiusių kitų rezultatų neišsaugojo vietos aukščiausiame divizione. Jame Pamplonos klubas nežais pirmą kartą nuo 2000-ųjų.

Čempionų lygoje kitą sezoną iš Ispanijos klubų žais Madrido „Atletico“, „Barcelona“, Madrido „Real“, atrankoje dalyvaus „Bilbao Athletic“. Europos lygoje rungtyniaus „Villarreal“ ir „Sevilla“.