Miuncheno „Bayern“ sezoną baigė titulų dubliu

Arjenas Robbenas ir Thomas Mulleris pelnė po įvartį per pratęsimą, o Miuncheno „Bayern“ Vokietijos taurės finale 2:0 palaužė Dortmundo „Borussia“ klubą.

May 18, 2014, 10:43 AM, atnaujinta Feb 13, 2018, 7:57 PM

Šia pergale „Bayern“ futbolininkai leido Pepui Guardiolai pirmąjį savo sezoną prie Miuncheno komandos vairo pažymėti dubliu.

Miuncheno klubas šiemet jau triumfavo ir šalies čempionate, kur „Borussia“ buvo antra.

Šios komandos buvo susidūrusios Vokietijos taurės finale ir 2012 metais. Tada Dortmundo ekipa iškovojo įspūdingą pergalę (5:2).

Šeštadienį Berlyne lygių varžovų rungtynėse žiūrovams įvarčio reikėjo laukti net 107 minutes.

Tik per pratęsimą, sulaukęs puikaus perdavimo, A.Robbenas iš kelių metrų nukreipė kamuolį į vartus.

Prieš pat finalinį švilpuką antrąjį įvartį pelnė į priekį su kamuoliu pabėgęs ir vartininką apsivaręs Th.Mulleris.

Dortmundo puolėjams, tarp jų ir Robertui Lewandowskiui, išlyginti rezultato nepavyko.

R.Lewandowskiui tai buvo paskutinysis mačas „Borussia“ gretose. Lenkijos rinktinės puolėjas praėjusį sausį su „Bayern“ sudarė penkerių metų sutartį, kuri įsigalios nuo liepos 1 dienos.