„Atlantas“ Marijampolėje išplėšė tašką, aidėjo keiksmai teisėjui

Klaipėdos klubas tašką išplėšė po vienuolikos metrų baudinio, skirto į šeimininkų vartus.<br>M.Kulbio nuotr. iš archyvo

May 20, 2014, 9:21 PM, atnaujinta Feb 13, 2018, 5:19 PM

Antradienis futbolo teisėjui Robertui Valikoniui buvo itin nervingas. Jis vadovavo Lietuvos A lygos mačui tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Klaipėdos „Atlanto“. Rungtynės baigėsi 1:1, bet teisėjas buvo privertas parodyti raudoną kortelę, skyrė vienuolikos metrų baudinį į šeimininkų marijampoliečių vartus bei buvo nušvilptas sirgalių.

Pastarieji atsistoję šaukė „gėda“, kai R.Valikonis 84 minutę parodė raudoną kortelę Vilmantui Bagdanavičiui. Šis išvarymo nusipelnė, nes nevaldė emocijų.

Prieš minutę teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį į pirmaujančios „Sūduvos“ vartus ir V.Bagdanavičius itin agresyviai puolė aiškintis. Jis stumtelėjo teisėją ir tada išvydo raudoną kortelę prieš save.

Vienuolikos metrų baudinį realizavo Marius Papšys, nutraukęs „Sūduvos“ pirmavimą. Šeimininkai į priekį buvo išsiveržę dešimtą minutę, kai įmušė Mindaugas Grigaravičius.

Marijampolės „Sūduva“ - Klaipėdos „Atlantas“ 1:1. M.Grigaravičius (10)/M.Papšys (85 - 11 m baudinys).

84 min. šeimininkų žaidėjas V.Bagdanavičius išvydo raudoną kortelę.

Kitose rungtynėse rimtai „Trakams“ priešinosi „Šiaulių“ futbolininkai, bet jie galiausiai neatlaikė įtampos. „Trakai“ išvykoje laimėjo 2:0.

„Šiauliai“ - „Trakai“ 0:2. J.Mamajavas (72), P.Krasnovskis (86).