„Žalgiris“ toliau tvirtina pozicijas A lygos viršūnėje

Vilniaus klubas iškovojo dar vieną pergalę.<br>D.Umbraso nuotr.

May 21, 2014, 10:19 PM, atnaujinta Feb 13, 2018, 4:10 PM

Lietuvos čempionai Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai toliau tvirtina savo pozicijas. Lietuvos futbolo A lygoje „Žalgiris“ užbaigė keturioliktąjį turą pergale namuose. Žalgiriečiai 1:0 nugalėjo Panevėžio „Ekrano“ futbolininkus, kuriems nepavyko pakilti iš septintosios vietos.

„Žalgirio“ sirgaliai įvarčio turėjo nemažai palaukti. Vaidotas Šilėnas juos pradžiugino 63 minutę. Kitose rungtynėse Gargždų „Bangos“ futbolininkai nutraukė penkių nelaimėtų mačų seriją. Po 77 minutę įmušto Aurelijaus Staponkos įvarčio „Banga“ 1:0 nugalėjo Pakruojo „Kruojos“ futbolininkus.

„Žalgiris“ šį sezoną nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Mareko Zubo auklėtiniai laimėjo devynis mačus ir penkiskart sužaidė lygiosiomis. „Žalgiris“ turi 32 taškus. Antroje vietoje esantis „Atlantas“ - 24-is.