Draugiški mačai: italų ir portugalų lygiosios, olandų pergalė

Tęsiasi rinktinių pasirengimas pasaulio futbolo čempionatui. Šeštadienį ekipos žaidė draugiškus mačus. Pergalę iškovojo Kroatijos rinktinė, kuri po dviejų I.Perisičiaus įvarčių 2:1 nugalėjo Malio komandą.

Kroatijos ir Malio rinktinių dvikova.<br>AP nuotr.

May 31, 2014, 9:37 PM, atnaujinta Feb 13, 2018, 7:50 AM

Nors po trečiosios minutės įvarčio pirmavo, rusai pergalės iš Oslo neparsivežė. Rusijos rinktinė 1:1 sužaidė su Norvegija. Pastarosios didvyriu tapo M.Konradsenas, kuris 77 minutę išlygino rezultatą.

Louiso van Gaalo sprendimas pasilikti komandoje Wesley Sneijderį atsipirko. Saugas atliko rezultatyvų perdavimą Robinui van Persie, kuris leido Olandijos rinktinei 1:0 nugalėti Ganos futbolininkus.

Sirgalius nuliūdino Portugalijos ir Italijos futbolo rinktinės. Nė viena iš jų nesugebėjo iškovoti pergalių. Portugalai 0:0 sužaidė su graikais, o italai tokiu pat rezultatu su airiais.