Draugiškuose mačuose - kirtis „Liverpool“ ir trylika įvarčių

Pirmasis „Liverpool“ futbolininkų blynas prieš 2014-2015 metų sezoną prisvilo. Liverpulio klubas pirmosiose draugiškose rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti Danijos klubo „Broendby“ pranašumą.

„Liverpool“ krito prieš ketvirtąją Danijos komandą.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2014-07-16 22:56, atnaujinta 2018-02-11 22:31

Pergalę Danijos ekipai atnešė vėlyvas Ferhano Hasani įvartis 90-ąją mačo minutę.

Pirmieji įvartį pelnė taip pat danai. Tiesa, po Christiano Noergaardo įvarčio 23-iąją minutę, Kristofferis Petersonas lygino rezultatą 48-ąją susitikimo minutę (1:1).

Praėjusį sezoną „Broendby“ Danijoje užėmė ketvirtąją vietą, tuo tarpu „Liverpool“ tapo „Premier“ lygos vicečempionais.

Kitose draugiškose rungtynėse „AC Milan“ 2:0 nugalėjo ketvirtojo Italijos diviziono „Renate“ futbolininkus. Įvarčius Milano komandai pelnė Stephanas El Shaarawy (23 min.) ir Riccardo Saponara (55).

Įspūdingas rezultatas užfiksuotas Anglijos „Crystal Palace“ ir Austrijos „Grazer“ rungtynėse. „Premier“ lygos klubas net 13:1 (5:0) suvarpė Austrijos žemesniojo diviziono „Grazer“ ekipą.

Net keturis įvarčius įmušė Stephenas Dobbie. Nuo 62 iki 68 minutės į austrų vartus krito bent trys jo įvarčiai.

Iš viso per 19 minučių atkarpą „Crystal Palace“ pasižymėjo net septynis kartus.