Čempionų lygos atranka: G.Arlauskio pergalė ir „Legia“ staigmena

Atsakomosios rungtynės po savaitės bus žaidžiamos Ventspilyje.

G.Arlauskis vartus gynė visas rungtynes.<br>AFP/Scanpix nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Jul 17, 2014, 8:42 AM, atnaujinta Feb 11, 2018, 10:22 PM

Pergalę svečiuose iškovojo vartininko Giedriaus Arlauskio Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) komanda, 1:0 (0:0) nugalėjusi „Stromsgodset IF“ (Norvegija) futbolininkus.

Svečių vartus visą susitikimą gynė lietuvis, o pergalingą įvartį antrojo kėlinio pradžioje įmušė Gabrielis Iancu (49 min.).

Staigmeną pateikė Latvijos čempionas dviejų lietuvių „Ventspils“ klubas, svečiuose susitikimą su Švedijos pirmenybių lydere FF „Malmo“ vienuolike baigęs lygiosiomis 0:0.

Visas 90 minučių žaidęs Robertas Freidgeimas 74 minutę buvo įspėtas, o susitikimą pagrindinėje sudėtyje pradėjęs Simonas Paulius 52-ą minutę vietą aikštėje užleido gruzinui Tornikei Tarchinišviliui.

Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) – „FC Aktobe“ (Kazachstanas) 0:1 (0:0)

Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) – „F91 Dudelange“ (Liuksemburgas) 4:0 (2:0)

Varšuvos „Legia“ (Lenkija) – „St Patrick's Athletic“ (Airija) 1:1 (0:1)

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos po savaitės.

2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės 2015 metų birželio 6 dieną Berlyno (Vokietija) olimpiniame stadione.