Vilniaus „Žalgiris“ namuose trypė „Klaipėdos granitą“

Rungtynių akimirka.<br>D.Umbraso nuotr.

2014-09-12 19:46, atnaujinta 2018-02-09 16:11

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas penktadienį aidėjo, kai Vilniaus „Žalgiris“ įsirašė 18-ąją pergalę. Lietuvos futbolo A lygos 26-ojo turo rungtynėse Mareko Zubo auklėtiniai 4:0 sutrypė vangiai žaidusius „Klaipėdos granito“ futbolininkus.

„Žalgirio“ komanda mačą taip pat pradėjo atsargiai, tad kurį laiką vyko ganėtinai nuobodžios rungtynės, bet po gražaus Arturo Žulpos įvarčio viskas pasikeitė – aikštėje padaugėjo veiksmo.

Antrąjį įvartį 50 minutę įmušė Serge'as Nyuiadzi. Jis taip reabilitavosi po nesėkmingai pasibaigusios atakos, kai vaikiškai nesusitvarkė su kamuoliu svečių baudos aikštelėje.

65 minutę nuo vartininko atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Linas Pilibaitis.

„Klaipėdos granito“ žaidimas byrėjo, o žalgiriečiai atakavo vis dažniau. 71 minutę spaudimas jau davė vaisių. Įvartį po puikios atakos vienu lietimu įmušė S.Nyuiadzi.

Per paskutines minutes dalis Klaipėdos ekipos žaidėjų gynyboje daugiau vaikščiojo nei bėgiojo.

Klaipėdos komandai tai buvo 11-asis pralaimėjimas.

Vilniaus „Žalgiris“ - „Klaipėdos granitas“ 4:0. A.Žulpa (36), S.Nyuiadzi (50, 71), L.Pilibaitis (65).