F. Černychas Lenkijos lygoje pelnė dar vieną įvartį

Lietuvis vėl liko atsargoje, o vienintelį susitikimo įvartį įmušė Mateuszas Piątkowskis (5 min.).

Lietuvos rinktinės futbolininkas rezultatyviai žaidžia Lenkijos lygoje.<br>V.Januškos/LFF nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Sep 14, 2014, 8:16 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 3:49 PM

Visą susitikimą žaidęs Lietuvos rinktinės futbolininkas jau 4 minutę išvedė svečius į priekį, tačiau dar iki pertraukos Miroslavas Čovilo išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė latvis Denisas Rakelis (80 min.).

Ketvirtąją pergalę čempionate iškovojo ir į šeštąją vietą pakilo Povilo Leimono Balstogės „Jagiellonia“ (13 tšk.) vienuolikė, namuose 1:0 (1:0) įveikusi į dešimtąją poziciją smuktelėjusius Poznanės „Lech“ (10 tšk.) futbolininkus.

Lenkijos pirmenybėse pirmauja Krokuvos „Wisla“ (18 tšk.) komanda, lenkianti čempionės titulą ginančią Varšuvos „Legia“ (16 tšk.) vienuolikę bei Zabžės „Gornik (14 tšk.) ekipą.

Belchatuvo GKS (12 tšk.) klubas su vartininku Emilijumi Zubu - septintas, o vartininko Vytauto Černiausko Kelcų „Korona“ (1 taškas) vienuolikė lieka paskutinė.