Vilniaus „Žalgiris“ Gargžduose sutraiškė „Bangos“ komandą

Žalgiriečiai iškovojo pergalę.<br>V.Ščiavinsko nuotr. iš archyvo

2014-09-17 20:20, atnaujinta 2018-01-30 15:42

Karolis Chvedukas mušė įvartį į „Klaipėdos granito“ vartus, bet rungtynes baigė gėdingai – gavęs raudoną kortelę. O jo atstovaujamai Marijampolės „Sūduvos“ komandai nepavyko įveikti Lietuvos futbolo A lygos vidutiniokų. 27-ojo turo rungtynės Klaipėdoje baigėsi 1:1.

Pirmieji į priekį išsiveržė Marijampolės futbolininkai, kai kamuolį į vartų tinklą 58 minutę pasiuntė K.Chvedukas. Tačiau 75-ąją B.Ignatjevas išlygino rezultatą.

Ekipos dar mėgino įmušti, bet joms nepavyko, o antrąją teisėjo pridėto laiko minutę raudonąją kortelę gavo K.Chvedukas.

Čempionų titulą ginantis ir savo tikslo link užtikrintai žengiantis Vilniaus „Žalgiris“ trečiadienį be jokio gailesčio 5:1 sutrypė Gargždų „Bangos“ komandą. Skandalų krečiamą šeimininkę „Bangą“ žalgiriečiai doroti pradėjo jau 33-ąją minutę, kai Deividas Šemberas realizavo 11 metrų baudinį.

Vėliau (44 min.) skirtumą padidino Andro Švrljuga ir Vaidotas Šilėnas. Pastarasis įmušė 51 minutę. Sergejus Ševčiukas 56-ąją skirtumą mažino, bet sirgaliai vėliau išvydo dar vieną A.Švrljugos įvartį. O po kelių minučių – ir sėkmingą Manto Kuklio smūgį.

„Banga“ - „Žalgiris“ 1:5. S.Ševčiukas (56)/ D.Šemberas (33 – 11 m baudinys), A.Švrljuga (44, 70), V.Šilėnas (51), M.Kuklys (78).