Ispanijos lygoje „Barcelona“ eina kaip peilis per sviestą

Oranžine apranga žaidę „Barcelona“ futbolininkai aikštėje darė ką norėjo.<br>AP nuotr.

Sep 21, 2014, 10:25 PM, atnaujinta Jan 30, 2018, 4:37 AM

Ketverios rungtynės – keturios pergalės. Įmušta 11 įvarčių – nepraleista nė vieno. Ispanijos futbolo čempionate sekmadienį vienvaldė lyderė „Barcelona“ pratęsė pergalių seriją, svečiuose 5:0 sutriuškinusi Valensijos „Levante“ futbolininkus. „Barcelona“ surinko 12 taškų ir dviem lenkia „Sevilla“, kuri irgi svečiuose 3:1 įveikė „Cordoba“ futbolininkus.

Valensijoje įvarčių fiestą 34-ąją min. pradėjo Neymaras, o 42-ąją min. šeimininkai liko dešimtyje, kai už paskutinės vilties pražangą teisėjas išvarė Louką Vyntrą.

Nors katalonų klubo žvaigždė Lionelis Messi neįmušė paskirto 11 m baudinio, netrukus 44-ąją min. Ivanas Rakitičius pelnė antrąjį įvartį.

Po pertraukos „Levante“ buvo pasmerkta – įvarčius pelnė Sandro Ramirezas (57), Pedro Rodriguezas (64), o tašką padėjo reabilitavęsis L.Messi (77).

Po 8 taškus turi Madrido „Atletico“ ir „Granada“.

Šeštadienį svečiuose 8:2 pergalę prieš La Korunjos „Deportivo“ iškovojęs Madrido „Real“ su 6 taškais - tik septintas.

Statistika.

„Real Sociedad“ - „Almeria“ 1:2. G.Castro (85)/A.de la Bella (30), M.dos Santosas (51).

„Villareal“ - „Rayo Vallecano“ 4:2. J.Espinosa Gonzalezas (33), M.P.Musacchio (63), L.D.Vietto (74, 87)/G.Kakuta (22), A.Bueno (29).

„Cordoba“ - „Sevilla“ 1:3. B.Garcia (83)/C.Bacca (8, 88 iš 11 m), S.M'Bia (73).

„Levante“ - „Barcelona“ 0:5. Neymaras (34), I.Rakitičius (44), S.Ramirezas (57), P.Rodriguezas (64), L.Messi (77). L.Messi neįmušė 11 m baudinio (42).