„Juventus“ toliau nepralaimi, „Roma“ išvengė klaidos

„Juventus“ ir „Cesena“ mačas.<br>AP nuotr.

2014-09-25 00:39, atnaujinta 2018-01-29 19:13

Krentantys įvarčiai ir Massimiliano Allegri šypsena. Tai – Italijos futbolo čempionato „Serie A“ 4-ojo turo atspindžiai. Italijos čempionei Turino „Juventus“ toliau gerai sekasi su naujuoju treneriu. „Juventus“ trečiadienį 3:0 sutriuškino „Cesena“ futbolininkus ir išlieka be pralaimėjimų.

„Juventus“ komandoje savų sirgalių link dukart bėgo A.Vidalis. 18 minutę jis realizavo baudinį, o 64-ąją įmušė dar vieną įvartį. 85 minutę pasižymėjo S.Lichtsteineris.

Tiesa, „Juventus“ tikėjosi dar vienos geros baigties - „Parma“ ir artimiausios persekiotojos „Roma“ ekipos lygiųjų, tačiau sostinės komanda 88 minutę išsigelbėjo ir įveikė varžovus.

„Roma“ komanda pirmavo nuo 27 minutės, kai įmušė A.Ljajičius, bet 56-ąją P. De Ceglie išlygino rezultatą. „Roma“ aistruoliai buvo nepatenkinti iki 88 min., kai taikliai smūgiavo M.Pjaničius.

Kiti rezultatai:

„Cagliari“ - „Torino“ 1:2. A.Cossu (11)/ K.Glikas (21), F.Quagliarella (29)

„Fiorentina“ - „Sassuolo“ 0:0

Milano „Inter“ - „Atalanta“ 2:0. P.Osvaldo (40), Hernanesas (87)

30 min. šeimininkų žaidėjas R.Palacio nerealizavo 11 m baudinio.

„Napoli“ - „Palermo“ 3:3. K.Koulibaly (2), D.Zapata (11), J.Callejonas (45+1)/ A.Belotti (18, 61), F.Vazquezas (24)

„Sampdoria“ - „Chievo“ 2:1. D.Gastaldello (45), A.Romagnoli (81)/ A.Paloschi (90)

„Verona“ - „Genoa“ 2:2. P.Tachtsidis (52), A.Ionita (65)/ A.Matri (34, 48)