„Manchester United“ laimėjo, W. Rooney išvarytas iš aikštės

„Manchester United“ - „West Ham United“.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 27, 2014, 5:40 PM, atnaujinta Jan 29, 2018, 10:24 AM

Anglijos futbolo čempionate šeštadienį prasidėjo šeštojo turo rungtynės.

Liverpulio derbis tarp „Liverpool“ ir „Everton“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Liverpool“ į priekį įpusėjus antrajam kėliniui išvedė S.Gerrardas, tačiau per teisėjo pridėtą laiką P.Jagielka išlygino rezultatą.

Kitose rungtynėse „Manchester United“ komanda savo aikštėje 2:1 nugalėjo „West Ham United“ klubą.

Per pirmąsias 22 minutes abu „Manchester United“ įvarčius įmušė W.Rooney ir R.van Persie. Įpusėjus kėliniui rezultatą sušvelnino D.Sakho.

60-ąją minutę tas pats W.Rooney buvo išvarytas iš aikštės. Puolėjui raudona kortelė buvo parodyta už grubų žaidimą prieš S.Downingą.

„Liverpool“ - „Everton“ 1:1. S.Gerrardas (65)./ P.Jagielka (90+2).

Londono „Chelsea“ - „Aston Villa“ 3:0. Oscaras (7), D.Costa (59), Willianas (79).

„Crystal Palace“ - „Leicester“ 2:0. F.Campbellas (51), M.Jedinakas (54).

„Hull City“ - „Manchester City“ 2:4. A.Hernandezas (32-11 m baudinys)./ S.Aguero (7), E.Džeko (11, 68), E.Mangala (21-į savo vartus), F.Lampardas (87).

„Manchester United“ - „West Ham United“ 2:1. W.Rooney (5, 59-raudonoji kortelė), R.van Persie (22)./ D.Sakho (37).

„Southampton“ - „Queens Parsk Rangers“ 2:1. R.Bertrandas (54), G.Pelle (68)./ C.Austinas (66).

„Sunderland“ - „Swansea“ 0:0. A.Rangelas (80-raudonoji kortelė).

Londono „Arsenal“ - „Tottenham Hotspur“ 1:1. A.Oxlade-Chamberlainas (74)./ N.Chadli (56).