“Bayern“ vėl laimėjo, o „Borussia“ nesėkmės tęsiasi

"Hamburg" futbolininkai 1:0 pranoko Dortmundo "Borussia" ekipą.<br>AP nuotr.

Oct 4, 2014, 9:01 PM, atnaujinta Jan 28, 2018, 2:15 PM

Dortmundo „Borussia“ klubo krizė Vokietijos futbolo lygoje tęsiasi.

Šeštadienį Dortmundo futbolininkai namie 0:1 pralaimėjo „Hamburg“ klubui.

Tuo tarpu čempionato lyderis Miuncheno „Bayern“ savo aikštėje 4:0 sutriuškino „Hanover“, kuriam šį sezoną atstovauja Marius Stankevičius.

„Borussia“ viltis nutraukti nesėkmių seriją sužlugdė 35-ąją minutę pelnytas Hamburgo klubo žaidėjo Pierre'o-Michelio Lasoggos įvartis.

Dortmundo sirgaliai nušvilpė savo ekipą per pertrauką, nes jų komanda nedžiugina jau kelios savaitės. Tai buvo trečiasis „Borussia“ pralaimėjimas per keturias Bundeslygos rungtynes.

Tuo tarpu buvęs „Borussia“ puolėjas lenkas Robertas Lewandowski ir olandas Arjenas Robbenas pelnė po du įvarčius ir užtikrino lengvą pergalę „Bayern“ klubui.

„Visada malonu įmušti keturis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, – sakė A.Robbenas.- Bet galėjome įmušti ir dar daugiau“.

Miuncheno klubas pirmauja čempionate, 4 taškais lenkdamas dar nepralaimėjusį „Hoffenheim“, kuris 2:1 nugalėjo „Schalke“ ekipą.