„Kruojos“ futbolininkai netikėtai pralaimėjo Alytuje

Alytaus "Dainavos" futbolininkai iškovojo antrąją pergalę šį sezoną.<br>fkekranas.lt nuotr.

Oct 4, 2014, 4:15 PM, atnaujinta Jan 28, 2018, 2:39 PM

Alytaus „Dainavos“ iškovojo antrąją pergalę šiame A lygos sezone.

Po kiek daugiau nei keturių mėnesių pertraukos dzūkai prisiminė pergalės skonį, kai šeštadienį 2:0 įveikė dėl medalių kovojančią Pakruojo „Kruoją“ 2:0.

Vladimiro Čeburino treniruojama Pakruojo komanda nepasinaudojo puikia proga turnyro lentelėje aplenkti „Trakų“ ekipos, tuo tarpu alytiškiai savo sąskaitą padidino iki aštuonių taškų.

Pirmajame kėlinyje „Kruoja“ turėjo akivaizdžią teritorinę persvarą, tačiau rimčiau pagrasinti Kornelijaus Timofejevo ginamiems vartams nesugebėjo.

Dzūkai per pirmąsias 45-ias minutes surengė vos kelias aštresnes atakas. Luigi Mariani pavojingą perdavimą laiku neutralizavo „Kruojos“ gynėjas, tuo tarpu Ricardo Biasini kėlinio pabaigoje smūgiavo virš vartų.

63-ąją minutę „Dainava“ nubaudė svečius už nerealizuotas progas. Susižeidusį komandos kapitoną Nerijų Kavaliauską pakeitęs Kęstutis Balčiūnas iš kairiojo krašto perdavė kamuolį L.Mariani, italas pabėgo nuo gynėjų ir atlikęs tikslų smūgį pradžiugino vietinę publiką.

Dėl medalių kovojantys svečiai po praleisto įvarčio ir toliau daug atakavo. Puikių progų neišnaudojo Robertas Vėževičius, Tautvydas Eliošius ir Ričardas Beniušis.

Nuo „Kruojos“ futbolininkų buvo nusisukusi ne tik fortūna, savo komandą taip pat nuostabiai gelbėjo ir vartininkas.

Rungtynių pabaigoje svečiai vartų šturmo nesukūrė, o į priekį pabėgę dzūkai 88-ąją minutę įtvirtino pergalę. Baudos aikštelėje vaikiškai suklydo Radanfahas Abu Bakras, vartininkas Martynas Matuzas atmušė kamuolį tiesiai prieš K.Balčiūną, kuris vienu lietimu smūgiavo tiksliai.

Alytaus „Dainava“ – Pakruojo „Kruoja“ 2:0 (0:0).

„Dainava“: K.Timofejevas, N.Kavaliauskas (35 min. K.Balčiūnas), A.Sepe, S.Uyi, R.Biasini (55 min. F.Possagno), M.Camara, R.Janilionis, R.Stankevičius, M.Pintus (60 min. M.Bianchi), V.Rutkauskas, L.Mariani.

„Kruoja“: M.Matuzas, R.Abu Bakras, V.Pocevičius (79 min. A.Skroblas), E.Pilypas, S.Nieminenas, T.Eliošius, N.Mačiulis, R.Vėževičius (72 min. T.Birškys), R.Beniušis, D.Jankauskas, A.Bagočius.

Įvarčiai: L.Mariani (63), K.Balčiūnas (88).

Geltonos kortelės: R.Stankevičius (78); N.Mačiulis (93).