„Manchester City“ futbolininkai lipa ant kulnų „Chelsea“

"Manchester City" ir "Aston Villa" dvikovą 2:0 laimėjo Mančesterio klubas.<br>AP nuotr.

AP ir lrytas.lt inf.

Oct 4, 2014, 11:23 PM, atnaujinta Jan 28, 2018, 2:15 PM

„Manchester City“ klubas vejasi Anglijos lygos lyderius Londono „Chelsea“ futbolininkus, laimėjęs rungtynes šeštadienį 2:0 prieš Birmingamo „Aston Villa“.

Yaya Toure ir Sergio Aguero įvarčiai per paskutiniąsias 8 rungtynių minutes nulėmė „City“ pergalę.

„Jau galvojau, kad tai ne mūsų diena, – pripažino „Manchester City“ treneris Manuelis Pellegrini, kurio komanda dominavo antrajame kėlinyje, o iš viso į vartus smūgiavo 25 kartus.

Ypač svarbus buvo Y.Toure įvartis, kai jis pranėrė su kamuoliu tarp dviejų varžovų ir ramiai kaire koja įspyrė kamuolį į vartus 82-ąją min.

Dramblio Kaulo Kranto futbolininkas buvo kritikuojamas šį sezoną, nes iki šiol nežibėjo taip, kaip praėjusį, kai visose varžybose pelnė net 24 įvarčius.

„Aš nesu mašina, aš – žmogus“, – priminė Y.Toure.

Po pergalės „Manchester City“ atsidūrė per 2 taškus nuo čempionato lyderio „Chelsea“ klubo, kuris sekmadienį namie žais su Londono „Arsenal“.

Šeštadienį svarbią pergalę pasiekė „Liverpool“, 2:1 įveikęs „West Bromwich Albion“ ir nutraukęs nesėkmingų rungtynių seriją.

Jordanas Hendersonas asistavo pirmam Liverpulio komandos įvarčiui, kurį pelnė Adamas Lallana, o paskui pats įmušė pergalingą įvartį.

„Mums reikėjo pergalės šiandien“, – pabrėžė „Liverpool“ treneris Brendanas Rodgersas.

„Liverpool“ problemos yra netokios baisios lyginant su „Newcastle United“, kuri šį sezoną dar nelaimėjo nė karto, o šeštadienį sužaidė 2:2 su „Swansea

„Nauja diena“: kam Ukraina panaudos Lietuvos skirtus 13 mln. eurų?