„Juventus“ ir „Roma“ mūšis: trys 11 m baudiniai ir Turino fiesta

„Roma“ ir „Juventus“ mačas.<br>AP nuotr.

2014-10-05 17:43, atnaujinta 2018-01-28 12:42

Sekmadienį Italijos „Serie A“ čempionato 6-ojo turo rungtynėse „Empoli“ ekipa iškovojo pirmąją pergalę. „Empoli“ futbolininkai 3:0 sutriuškino dar pergalės skonio nepatyrusią „Palermo“ komandą.

19 valandą nuaidėjo teisėjo švilpukas, skelbiantis didžiojo Italijos mūšio pradžią. Į aršią kovą stojo Turnyro lentelės kaimynės Turino „Juventus“ ir „Roma“ komandos. Sunkią pergalę iškovojo čempionų titulą ginanti „Juventus“ komanda. Ji 3:2 palaužė varžovus.

Šiose rungtynėse teisėjas skyrė net tris 11 metrų baudinius. Būtent po vieno jų 27 minutę Carlosas Tevezas išvedė „Juventus“ į priekį, tačiau 32 minutę į šeimininkų vartus nuo 11 metrų žymos smūgiavo Francesco Totti. Jo smūgis buvo taiklus ir rezultatas tapo lygus.

44 minutę „Roma“ komandą į priekį išvedė J.Iturbe, bet per teisėjo pridėtą pirmojo kėlinio laiką buvo užfiksuotas dar vienas baudinys.

C.Tevezas neprašovė ir antrąkart. Pergalę „Juventus“ komandai lėmė Leonardo Bonucci smūgis 86 minutę.

Rungtynėse įtampos netrūko. 89 minutę teisėjas raudoną kortelę parodė „Juventus“ atstovui Alvaro Morata ir svečių žaidėjui Konstantinosui Manolasui.

Rezultatai.

„Empoli“ - „Palermo“ 3:0. M.Maccarone (4), L.Tonelli (33), M.Pucciarelli (63).

Romos „Lazio“ - „Sassuolo“ 3:2. S.Mauri (9), F.Džordževičius (25), A.Candreva (35)/ D.Berardi (26, 50 – 11 m baudinys)

49 min. šeimininkų žaidėjas L.Cana gavo antrąją geltonąją kortelę.

61 min. svečių žaidėjas F.Peluso gavo antrąją geltonąją kortelę.

„Parma“ - „Genoa“ 1:2 M.Coda (66)/ D.Perotti (53), A.Matri (90+4)

55 min. svečių žaidėjas F.Roncaglia gavo antrąją geltonąją kortelę.

„Sampdoria“ - „Atalanta“ 1:0. M.Gabbiadini (35).

„Udinese“ - „Cesena“ 1:1. B.Fernandesas (62)/ E.Cascione (90+1 – 11 m baudinys)

Turino „Juventus“ - „Roma“ 3:2. C.Tevezas (27, 45+3 – abu 11 m baudiniai), L.Bonucci (86)/ F.Totti (32 – 11 m baudinys), J.Iturbe (44).

89 min. raudonąją kortelę gavo A.Morata („Juventus“) ir K.Manolasas („Roma“)

„Fiorentina” - Milano „Inter“ 3:0. K.Babacaras (7), J.Cuadrado (19), N.Tomovičius (76)

„Napoli“ - „Torino“ 2:1. L.Insigne (55), J.Callejonas (72)/ F.Quagliarella (14).

90+5 min. svečių žaidėjas O. El Kaddouri gavo raudoną kortelę, nes nebūdamas aikštėje elgėsi netinkamai.