Lažybų dėmę turinčių ekipų kovoje – „Ekrano“ pergalė

Rungtynių akimirka.<br>fkekranas.lt nuotr.

Oct 5, 2014, 5:35 PM, atnaujinta Jan 28, 2018, 12:42 PM

Sekmadienį Lietuvos futbolo A lygos 30-ojo turo rungtynėse į kovą stojo du susitepę šalies klubai. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) nemalonę dėl įtarimų sukčiavimu užsitraukusių ekipų kovą laimėjo Panevėžio „Ekranas“. Pastaroji komanda 4:2 nugalėjo „Klaipėdos granito“ komandą.

Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, kai 49 minutę įmušė Robertas Poškus. Netrukus (54) R.Poškus įmušė dar kartą. 56 minutę Aleksandaras Susnjaras realizavo 11 metrų baudinį, o įmušęs 64 minutę rezultatą išlygino.

„Ekranui“ išsiveržti leido Edvardo Tamulevičiaus smūgis 69 minutę. Antrąją teisėjo pridėto laiko minutę Panevėžio klubas padidino pranašumą. Įvartį įmušė Armando dos Santosas.