„Euro 2016“ atranka: Wayne'o Rooney įvartis pražudė estus

W.Rooney pražudė estus 74-ąją minutę.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Oct 12, 2014, 9:54 PM, atnaujinta Jan 27, 2018, 2:55 PM

Estijos futbolininkai net ir dešimtyje mūru saugojo savo vartus nuo anglų atakų išpuolių, bet atsilaikyti nepavyko. 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos E grupėje estai 0:1 turėjo pripažinti Anglijos pranašumą.

Estai atsilaikė 74 minutes. Tuomet lemtingą šūvį paleido Wayne‘as Rooney, išvedęs saviškius į priekį.

Nuo 48-osios minutės Estija žaidė be geriausio savo žaidėjo gynėjo Ragnaro Klavano, kuris už antrąją geltonąją kortelę buvo išvarytas iš aikštės.

W.Rooney įmušė tuomet, kai treneris R.Hodgsonas jau buvo pasirengęs jį pakeisti.

Ispanijos futbolininkai reabilitavosi po sensacingo pralaimėjo Slovakijai 1:2. Europos čempionai 4:0 užtikrintai nugalėjo Liuksemburgą.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas Rusijoje, kur šeimininkai nepajėgė palaužti Moldovos rinktinės - 1:1.

„Euro 2016“ rungtynės sekmadienį:

C grupė:

Ukraina – Makedonija  1:0. S.Sidorčiukas (45).

Baltarusija – Slovakija 1:3. T.Kalačevas (79)/ M.Hamšikas (65, 84), S.Sestakas (90).

Liuksemburgas – Ispanija 0:4. D.Silva (27), F.Alcaceras (42), D.Costa (69), J.Bernatas (88).