Vokietijos bundeslygos lyderis „Bayern“ 6:0 talžė Brėmeno klubą

„Bayern“ įmušė šešis įvarčius į „Werder“ vartus.<br>AP nuotr.

Oct 18, 2014, 5:26 PM, atnaujinta Jan 26, 2018, 6:25 PM

Miuncheno „Bayern“ pratęsė pergalingą žygį Vokietijos čempionate, šeštadienį 8-ojo turo rungtynėse namuose 6:0 sutriuškinęs paskutinėje vietoje esantį Brėmeno „Werder“. Čempionai per 8 rungtynes jau įmušė 21 įvartį, praleido tik du ir turi 20 taškų.

Įvarčių fiestą Miuncheno stadione pradėjo Philppas Lahmas (20-ąją min.), paskui pasižymėjo Xabi Alonso (27), Thomas Muelleris taiklaii spyrė nuo 11 m žymos (43), o prieš pertrauką prabilo Mario Goetze (45). Antrajame kėlinyje dar po sykį pasižymėjo Ph.Lahmas (79) ir M.Goetze (86)

Be pralaimėjimų bundeslygoje žengia dar trys komandos.

16 taškų surinko Menchengladbacho „Borussia“, kuri svečiuose 3:0 sutriuškino „Hannover“ ekipą (M.Stankevičius nežaidė).

14 taškų turi „Mainz“, kuris namie 2:1 pranoko „Augsburg“ komandą.    8-asis turas.

„Bayern“ - Brėmeno „Werder“ 6:0. Ph.Lahmas (20, 79), Xabi Alonso (27), Th.Muelleris (43 iš 11 m), M.Goetze (45, 86).    „Koln“ - Dortmundo “Borussia“ 2:1. K.Vogtas (40), S.Zolleris (74)/C.Immobile (48).

„Freiburg“ - „Wolfsburg“ 1:2. S.Kerkas (90)/J.Giulavogui (8), D.Caligiuri (66).

„Hannover“ - Menchengladbacho „Borussia“ 0:3. M.Kruse (15, 90), G.Xhaka (49).

„Mainz“ - „Augsburg“ 2:1. J.Hofmannas (20), Jairo (23)/Tobias Werneris (78).

„Stuttgart“ – Lėverkuzeno „Bayer“ 3:3. Timo Werneris (57), F.Kleinas (67), M.Harnikas (77)/Heung-Min Sonas (4, 10), K.Belarabi (41).

Gelzenkircheno „Schalke“ - Berlyno “Hertha“ 2:0. K.J.Huntelaaras (19), J.Draxleris (65).

Sekmadienis.

„Hamburg“ - „Hoffenheim“ 1:1. P.Lasogga (34)./ A.Modeste (15).

„Paderborn“ - Frankfurto „Eintracht“ 3:1. M.Duckschas (66), U.Hunemeieris (79), S.Kutschke (85)./ A.Meieris (57).