Mačo pabaigoje mušusios „Inter“ ir „Napoli“ išsiskyrė taikiai

„Inter“ - „Napoli“.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 19, 2014, 5:20 PM, atnaujinta Jan 26, 2018, 4:14 PM

Sekmadienį Italijoje žaidžiamos septintojo turo rungtynės. „Inter“ ir „Napoli“ mačas Milane baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:0).

Visi įvarčiai buvo įmušti per likusias 20 minučių. 79-ąją minutę „Napoli“ į priekį išvedė J.Callejonas. Po kelių minučių rezultatą išlygino F.Guarinas.

Paskutinę pagrindinio laiko minutę svečiai persvėrė rezultatą. „Napoli“ į priekį išvedė tas pats J.Callejonas, tačiau jau pirmąją pridėto laiko minutę rezultatą išlygino Hernanesas.

„Inter“ - „Napoli“ 2:2. F.Guarinas (82), Hernanesas (90+1)./ J.Callejonas (79, 90).

Romos „Lazio“ komanda išvykoje 2:0 nugalėjo „Fiorentina“ futbolininkus.

Svečius įpusėjus pirmajam kėliniui išvedė F.Djordjevičius, o besibaigiant antrajam kėliniui skirtumą padvigubino S.Luličius.

„Fiorentina“ - „Lazio“ 0:2. F.Djordjevičius (35), S.Luličius (90+2).

Kitose rungtynėse „Milan“ išvykoje 3:1 nugalėjo „Verona“ futbolininkus.

Svečius į priekį išvedė įpusėjus pirmajam kėliniui į savo vartus įmušęs R.Marquesas. Netrukus skirtumą padvigubino K.Honda. Prasidėjus antrajam kėliniui jis įmušė trečiąjį „Milan“ įvartį.

Antrojo kėlinio pabaigoje N.Lopezas pelnė vienintelį „Verona“ klubo įvartį. Per pridėtą laiką R.Marquezasgavo antrąją geltonąją kortelę

„Verona“ - „Milan“ 1:3. R.Marquesas (21-5 savo vartus, 90+4-raudonoji kortelė), N.Lopezas (87)./ K.Honda (27, 56).

„Atalanta“ - „Parma“ 1:0. R.Boakye (90).

„Cagliari“ - „Sampdoria“ 2:2. D.Avaler (59-11 m baudinys), M.Sau (77)./ M.Gabbiadini (28), P.Obiangas (39), F.Cacciatore (59-raudonoji kortelė).

„Palermo“ - „Cesena“ 2:1. P.Dybala (33), G.Gonzalezas (90)./ A.Rodriguezas (61-11 m baudinys), M.Coppola (79-raudonoji kortelė).

„Torino“ - „Udinese“ 1:0. F.Quagliarella (62).