Anglija: „Liverpool“ klupo, „Manchester City“ pralaimėjo

„Manchester City“ ir „West Ham United“ kova.<br>AP nuotr.

Oct 25, 2014, 5:38 PM, atnaujinta Jan 24, 2018, 4:48 PM

Įtampa iš Čempionų lygos persikėlė į Anglijos čempionatą? Tokį klausimą futbolo specialistai ir sirgaliai kėlė po skausmingo „Manchester City“ komandos pralaimėjimo. Manuelio Pellegrini auklėtiniai šeštadienį „Premier“ lygos 9-ajame ture 1:2 nusileido „West Ham United“ ekipai, žaidusiai savo aikštėje.

Pirmąjį įvartį „Manchester City“ komanda praleido dar 21 minutę, kai pasižymėjo M.Amalfitano. „West Ham United“ 75-ąją netgi padidino pranašumą, kai užtikrintai smūgiavo D.Sakho.

M.Pellegrini šiek tiek pradžiuginti spėjo D.Silva, kuriam pavyko pergudrauti varžovų gynėjus ir galingu smūgiu į kairįjį kraštą įmušti įvartį.

„Manchester City“ mėgino spausti varžovus, tačiau tai nedavė jokių vaisių – ekipa buvo priversta nutraukti trijų iš eilės pergalių seriją ir patirti antrąjį pralaimėjimą šį sezoną.

„Manchester City“ komandos situacija Čempionų lygoje ganėtinai sudėtinga. E grupėje M.Pellegrini auklėtiniai dar nėra iškovoję pergalės, nors sužaidė tris mačus. Du iš jų baigėsi lygiosiomis. „Manchester City“ užima trečiąją vietą ir dviem atsilieka nuo „Roma“ komandos. Lyderė Miuncheno „Bayern“ ekipa turi devynis taškus.

Liverpool” komandai nepavyko pratęsti pergalių serijos, kuri nutrūko ties dvejomis. Brendano Rodgerso auklėtiniams koją pakišo „Hull City“ komanda. Čempionato vidutiniokės ir „Liverpool“ mūšis baigėsi 0:0.

„Liverpool“ suklupimu pasinaudojo Londono „Arsenal“ komanda. Ši 1:0 palaužė „Sunderland“ futbolininkus ir palypėjo į 5-ąją vietą. „Arsenal“ ir „Liverpool“ turi po 14 taškų.

„Southampton“ - „Stoke City“ 1:0. S.Mane (33)

„Sunderland“ - Londono „Arsenal“ 0:1. A.Sanchezas (30)

„West Bromwich Albion“ - „Crystal Palace“ 1:2. V.Anichebe (51)/ B.Hangeland (16), M.Jedinakas (45+1).

„Sweansea City“ - „Leicester City“ 2:0. W.Bony (34, 57)