Italijoje - „Juventus“ nesėkmė ir neišnaudota G. Higueino proga

„Genoa“ - „Juventus“.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Oct 30, 2014, 12:15 AM, atnaujinta Jan 24, 2018, 4:59 AM

Italijos futbolo čempionate trečiadienį buvo žaidžiamos devintojo turo rungtynės. Lyderės poziciją galėjusi užsitikrinti Turino „Juventus“ komanda išvykoje 0:1 pralaimėjo „Genoa“ futbolininkams.

Pergalingu tapo L.Antonini įvartis per teisėjo pridėtą laiką antrajame kėlinyje.

„Genoa“ - „Juventus“ 1:0. L.Antonini (90+4).

„Milan“ klubas išvykoje lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Cagliari“ komanda. Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai. Pirmojo kėlinio viduryje pasižymėjo S.Ibarbo. Tačiau po dešimties minučių rezultatą išlygino G.Bonaventura.

„Cagliari“ - „Milan“ 1:1. S.Ibarbo (24)./ G.Bonaventura (34).

Milano „Inter“ savo aikštėje 1:0 nugalėjo „Sampdoria“ komandą. Pergalingą įvartį šeimininkams besibaigiant antrajam kėliniui įmušęs 11 metrų baudinį pelnė M.Icardi.

„Inter“ - „Sampdoria“ 1:0. M.Icardi (90-11 m baudinys).

Turnyro lyderė „Roma“ komanda 2:0 savo aikštėje nugalėjo vienus autsaiderių „Cesena“ futbolininkus. Mačo pradžioje šeimininkus į priekį išvedė M.Destro, o besibaigiant antrajam kėliniui pergalę įtvirtino D.De Rossi.

„Roma“ - „Cesena“ 2:0. M.Destro (8), D.De Rossi (81).

G.Higuainas galėjo išplėšti pergalę „Napoli“ komandai, tačiau nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio. Mačas su „Atalanta“ išvykoje baigėsi lygiosiomis 1:1.

G.Higuainas baigiantis rungtynėms išlygino rezultatą, kurį į šeimininkų pusę buvo persvėręs G.Denis. Tačiau šimtaprocentės progos „Napoli“ puolėjui išnaudoti nepavyko. Baudinys skriejo pro šalį.

„Atalanta“ - „Napoli“ 1:1. G.Denis (57), L.Cigarini (83-raudonoji kortelė)./ G.Higuainas (86, 90+2-neįmušė 11 m baudinio).