„Manchester United“ futbolininkai žaidė su 1949-ųjų varžovais

Favoritai sekmadienį vargo Anglijos futbolo taurės varžybose.

„Manchester City“ išplėšė pergalę 2:1 prieš „Sheffield Wednesday“ komandą.<br>AP nuotr.

Jan 4, 2015, 6:44 PM, atnaujinta Jan 17, 2018, 1:45 AM

Manchester City“ futbolininkai namuose tik paskutinėmis mačo sekundėmis išplėšė pergalę 2:1 prieš „Sheffield Wednesday“ komandą, kuri užima tik 10-ąją vietą antroje šalies lygoje.

Duris į ketvirtąjį taurės etapą „Premier“ lygos lyderiams atidarė Jamesas Milneris. „Manchester City“ saugas pasižymėjo du kartus, o lemiamą įvartį įmušė 90-ąją minutę jau per teisėjo pridėtą laiką.

„Sheffield Wednesday“ pirmavo 1:0, kai jau 14-ąją minutę pasižymėjo austras A.Nuhiu. Išlyginamąjį įvartį J.Milneris įmušė 66-ąją minutę.

Manchester United“ futbolininkai sekmadienį važiavo į Anglijos provinciją. Jie išvykoje 2:0 palaužė „Yeovil Town“ futbolininkus, kurie rungtyniauja trečiojoje pagal stiprumą šalies lygoje. Šios dvi ekipos paskutinįsyk buvo susitikusios dar 1949 metais.

Svečiams įvarčius įspūdingu smūgiu į devyniukę įmušė A.Herrera (64-ą minutę) ir po traumos atsigaunantis ir į kontroataką pabėgęs A.Di Maria (90).

Londono „Chelsea“ namuose 3:0 nugalėjo „Watford“, rungtyniaujantį antroje lygoje. Įvarčius mušė Willianas (58), L.Remy (70) ir K.Zouma (72).

Londono  „Arsenal“ namuose 2:0 įveikė "Hull City". Pasižymėjo P.Mertesackeris (20) ir A.Sanchezas (82). .