Italija: „Roma“ įvartis vaiduoklis ir „Juventus“ suklupimas

Jan 6, 2015, 4:05 PM, atnaujinta Jan 16, 2018, 9:16 PM

Antradienį Italijos futbolo čempionate buvo žaidžiami 17-ojo turo mačai. Jau pirmosios rungtynės sukėlė diskusiją dėl vartų linijos technologijos būtinimo.  Po kontroversiško įvarčio „Roma“ futbolininkai 1:0 nugalėjo „Udinese“ komandą.

Kamuolį į vartų pusę 17 minutę nukreipė Davide'as Astori. Jo galva muštas kamuolys atsimušė į vidinę skersinio pusę ir leidosi ties vartų linija. Vartų liniją prižiūrintis teisėjas pareiškė, kad kamuolys nekirto visos linijos, bet po „Roma“ žaidėjų protestų mačo arbitras nutarė pakeisti sprendimą.

Jis įvartį įskaitė, sukeldamas „Udinese“ ekipos žaidėjų pyktį.

Pergalę „Roma“ klubui leidžia ir toliau atkakliai persekioti lyderę Turino „Juventus“ komandą. Pergalė leido taip pat atsiplėšto nuo trečioje vietoje esančios „Roma“ ekipos.

Italijoje jau verda diskusijos dėl vartų linijos technologijos būtinybės.

„Roma“ futbolininkams pergalė tapo dar brangesne, kai paskutines antradienio rungtynes sužaidė lyderė Turino „Juventus“ komanda. Ši išbarstė taškus, kai 1:1 sužaidė su vidutinioke Milano „Inter“ komanda.

Turino „Juventus“ komanda į priekį išsiveržė dar 5-ąją minuę, kai iš A.Vidalio gavęs perdavimą įmušė C.Tevezas. Tačiau „Inter“ sugebėjo spustelėti čempionus ir 64 minutę M.Icardi džiaugėsi išlyginamuoju įvarčiu.

86 minutę „Inter“ žaidėjas M.Kovačičius gavo raudoną kortelę už šiurkščią pražangą.

Kevirtąjį pralaimėjimą patyrė „AC Milan“ futbolininkai. Jie 1:2 nusileido „Sassuolo“ komandai, nors buvo į priekį išsiveržę pirmieji.

„AC Milan“ pirmavo po 9 minutę įmušto A.Poli įvarčio. Tačiau 28 minutę rezultatą išlygino N.Sansone, o 67-ąją rezultatą persvėrė S.Zaza.

Kiti mačai:

„Cesena“ - „Napoli“ 1:4. F.Brienza (75)/ J.Callejonas (29), G.Higuainas (41, 72), M.Hamšikas (64).

„Chievo“ - „Torino“ 0:0

„Empoli“ - „Verona“ 0:0

65 min. L.Tonelli („Empoli“) gavo antrąją geltonąją kortelę.

77 min. E.Hallfredssonas („Verona”) gavo antrąją geltonąją kortelę.

„Genoa“ - „Atalanta“ 2:2. I.Falque (51 – 11 m baudinys), A.Matri (69)/ D.Zappacosta (37), M.Moralezas (49)

„Palermo“ - „Cagliari“ 5:0. M.Morganella (6), E.Munozas (10), P.Dybala (33 – 11 m baudinys, 72), E.Barreto (85).

26 min. svečių žaidėjas D.Conti galvo antrąją geltonąją kortelę.

„Parma“ - „Fiorentina“ 1:0. A.Costa (11).

34 min. M.Gomezas („Fiorentina“) nerealizavo 11 m baudinio.

79 min. G.Rodriguezas („Fiorentina“) gavo antrąją geltonąją kortelę.

86 min. S.Savičius („Fiorentina“) gavo antrąją geltonąją kortelę.