Anglijoje - lengva „Chelsea“ pergalė ir „Man City“ lygiosios

„Chelsea“ - „Newcastle United“.<br>AP nuotr.

Jan 10, 2015, 5:04 PM, atnaujinta Jan 16, 2018, 11:19 AM

Anglijos futbolo čempionate šeštadienį prasidėjo 21 turo rungtynės. Pirmajame mače „Liverpool“ išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo „Sunderland“ komandą.

Pergalingą įvartį devintąją mačo minutę įmušė L.Markovičius.

Nuo antrojo kėlinio pradžios šeimininkai žaidė mažumoje. Antrąją geltonąją kortelę gavo L.Bridcuttas.

„Sunderland“ - „Liverpool“ 0:1. L.Bridcuttas (49-raudonoji kortelė)./ L.Markovičius (9).

Liverpulio „Everton“ klubas savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su „Manchester City“ komanda.

Abu įvarčiai buvo įmušti įpusėjus antrajam kėliniui. Svečius į priekį išvedė Fernandinho, tačiau po 4 minučių rezultatą išlygino S.Naismithas.

„Everton“ - „Manchester City“ 1:1. S.Naismithas (78)./ Fernandinho (74).

Londono „Chelsea“ savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo „Newcastle United“ ekipą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkus į priekį išvedė Oscaras, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino D.Costa.

„Chelsea“ - „Newcastle United“ 2:0. Oscaras (43), D.Costa (59).

Kiti rezultatai

„Burnley“ - „Queens Park Rangers“ 2:1. S.Arfieldas (12), D.Ingsas (37)./ C.Austinas (33-11 m baudinys).

„Swansea“ - „West Ham United“ 1:1. A.Carrollas (43), M.Noble (74-į savo vartus).

„Leicester“ - „Aston Villa“ 1:0. P.Konchesky (45), M.Jamesas (90-raudona kortelė)./ C.Clarkas (90-raudona kortelė).

„West Bromwich Albion“ - „Hull City“ 1:0. S.Berahino (78).

„Crystal Palace“ - „Tottenham Hotspur“ 2:1. D.Gayle (69-11 m baudinys), J.Puncheonas (80)./ H.Kane'as (49).