„Chelsea“ varžovus trypė, „Man Utd“ džiaugėsi išvykoje

„Chelsea“ ir „Swansea City“ mačas.<br>AP nuotr.

Jan 17, 2015, 6:49 PM, atnaujinta Jan 15, 2018, 6:43 PM

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos 22-ojo turo rungtynės. Antrąją pergalę iš eilės iškovojo Londono „Chelsea“ futbolininkai. Jose Mourinho auklėtiniai 5:0 išvykoje sutriuškino „Swansea City“ ekipą ir tvirtina lyderių pozicijas.

„Chelsea“ komanda į priekį išsiveržė jau pirmąją minutę, kai vartininką nuginklavo Oscaras. 20 minutę skirtumą padidino Diego Costa. Jis antrąjį savo įvartį įmušė 34 minutę, o po poros minučių atliko rezultatyvų perdavimą Oscarui.

80 minutę prie vakarėlio prisidėjo ir A.Schurrle.

Manchester United“ sirgaliai 58 minutes išvykoje laukė įvarčio ir jį jiems padovanojo M.Fellaini. „Manchester United“ 2:0 nugalėjo vieną autsaiderių „Queens Park Rangers“  ekipą ir nutraukė trijų nelaimėtų mačų iš eilės seriją.

Antrąjį įvartį ketvirtąją teisėjo pridėto laiko minutę įmušė J.Wilsonas.

Pergale išvykoje džiaugėsi ir „Liverpool“ futbolininkai. Jie 2:0 nugalėjo „Aston Villa“ komandą. „Liverpool“ į priekį išsiveržė 24 minutę, kai F.Borini įmušė įvartį. 79 minutę R.Lambertas pranašumą įtvirtino.

Kiti mačai:

„Burnley“ - „Crystal Palace“ 2:3. B.Mee (12), D.Ingsas (16)/ D.Gayle (28, 87), J.Puncheonas (48)

„Leicester City“ - „Stoke City“ 0:1. B.Krkičius (63).

„Tottenham Hotspur“ - „Sunderland“ 2:1. J.Vertonghenas (3), C.Eriksenas (88)/ S.Larssonas (31)

„Newcastle United” - „Southampton“ 1:2.  Y.Gouffranas (29)/ E.Elia (14, 62).