„Barca“ ir „Atletico“ mūšis: du išvaryti, į teisėją mestas batas

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Jan 29, 2015, 12:01 AM, atnaujinta Jan 14, 2018, 6:36 PM

Jau 46-ąją sekundę Fernando Torresas pasiuntė kamuolį į „Barcelona“ vartus, bet du Madrido „Atletico“ žaidėjai buvo išvaryti, o vienas futbolininkas į šoninį teisėją netgi sviedė sportbatį. Toks dramatiškas buvo atsakomasis Karaliaus taurės turnyro ketvirtfinalio mačas tarp „Barcelona“ ir „Atletico“ komandų, kuriame pergalę šventė „Barca“ – 3:2.

Pirmosios rungtynės Barselonoje baigėsi 1:0 „Barcelona“ naudai, todėl katalonai žengė į pusfinalį.

Madride buvo karšta. Iki pertraukos krito visi penki įvarčiai.

F.Torresas įvarčiu jau pirmąją minutę atstatė pusiausvyrą (1:0), bet Neymaras atsakė tiksliu smūgiu 9-ąją minutę (1:1).

Raulis Garcia realizavo 11 metrų baudinį ir vėl išvedė „Atletico“ į priekį 30-ąją minutę, bet vos po aštuonių minučių Miranda įsimušė į savo vartus, o 41-ąją minutę Neymaras pirmą kartą suteikė „Barcelona“ klubui pranašumą 3:2.

Prieš pat pertrauką „Atletico“ atraminis saugas Gabi gavo raudonąją kortelę. Antroji raudonoji kortelė buvo parodyta kitam atraminiam saugui Mario Suarezui – 84-ąją minutę „Atletico“ liko devyniese.

Beje, 48-ąją minutę geltonąją kortelę gavo „Atletico“ saugas Arda Turanas – jis sviedė sportbatį į šoninės linijos teisėją. Turkas buvo nepatenkintas, kad arbitro varžovui neskyrė pražangos.

Tiesa, batas skriejo labai netiksliai ir į teisėją nepataikė.

Iš viso šiose rungtynėse buvo parodytos net 11 geltonųjų ir dvi raudonosios kortelės.