„Premier“ lygos lyderių ir čempionų akistata – be nugalėtojų

„Chelsea“ ir „Manchester City“ prieš pertrauką pasikeitė įvarčiais.<br>AP nuotr.

Jan 31, 2015, 5:45 PM, atnaujinta Jan 14, 2018, 11:53 AM

Anglijos futbolo čempionato 23-iojo turo pagrindinėse rungtynėse pirmaujantis Londono „Chelsea“ klubas tikėjosi padidinti savo atotrūkį nuo antrąją vietą užimančio čempiono „Manchester City“ iki 8 taškų, tačiau nesugebėjo įrodyti savo pranašumo. Stebėtinai taikiai vykusiose rungtynėse užfiksuotos lygiosios 1:1, kurios išsaugojoi 5 taškų atstumą tarp komandų.

„Chelsea“ surinko 53 taškus, „Manchester City“ – 48.

Į trečiąją vietą šeštadienį sugrįžo 43 taškus surinęs „Manchester United“, kuris namuose 3:1 patiesė autsaiderį „Leicester City“. Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje įmušė tris įvarčius ir po pertraukos galėjo būti ramūs.

42 taškus turintis „Southampton“ sekmadienį priims „Swansea City“ ekipą..

Ambicijos. „Manchester City“ komanda po puikaus gruodžio viską sugadino per dvejas pastarąsias rungtynes, kai svečiuose sužaidė lygiosiomis su Liverpulio „Everton“ ir namuose pralaimėjo Londono „Arsenal“ ekipai.

„Mūsų tikslas – sumažinti atsilikimą iki 2 taškų“, –prieš mačą pareiškė čempionų treneris Manuelis Pellegrini.

Abu „Premier“ lygos lyderiai atrodė nykiai žaisdami Anglijos taurės rungtynes su žemesnių lygų atstovais, bet šeštadienį buvo kitaip nusiteikę.

„Manchester City" turėjo verstis be Yaya Toure, kuris yra išvykęs atstovauti Dramblio Kaulo Kranto rinktinei Afrikos čempionate.

Įvarčiai. Visi svarbiausi įvykiai šeštadienio rungtynėse atsitiko per 3 minutes.

Iš pradžių 42-ąją min. Loicas Remy tiksliai užbaigė „Chelsea“ ataką, o prieš pat pertrauką po Londono ekipos vartininko klaidos „Manchester City“ atakoje koją sėkmingai kyštelėjo Davidas Silva.

23-iasis turas.

Šeštadienis.

„Hull City“ – „Newcastle United“ 0:3. R.Cabella (40), S.Ameobi (50), Y.Gouffranas (78).

„Crystal Palace“ – „Everton“ 0:1. R.Lukaku (2).

„Liverpool“ – „West Ham United“ 2:0. R.Sterlingas (51), D.Sturridge'as (80).

„Manchester United“ – „Leicester City“ 3:1. R.van Persie (27), R.Falcao (32), W.Morganas (44 į savo vartus)/M.Wasilewskis (80).

„Stoke City“ – „Queens Park Rangers“ 3:1. J.Waltersas (21, 34, 90)/N.Kranjčaras (36).

„Sunderland“ – „Burnley“ 2:0. C.Wickhamas (20), J.Defoe (34).

„West Bromwich Albion“ – „Tottenham Hotspur“ 0:3. Ch.Eriksenas (7), H.Kane'as (15, 64 iš 11 m).

„Chelsea“ – „Manchester City“ 1:1.  L.Remy (42)/D.Silva (45).