Į vartininką įsirėžęs K. Benzema paliko varžovą be sąmonės

Feb 4, 2015, 11:37 PM, atnaujinta Jan 14, 2018, 2:51 AM

Ispanijos futbolo čempionate kvapą gniaužė ne tik Madrido „Real“ rungtynės su „Sevilla“, bet ir pavojingas susidūrimas pirmajame kėlinyje. „Real“ puolėjas Karimas Benzema taip įsirėžė į svečių vartininką Beto, kad šis paliko stadioną ir buvo skubiai nugabentas į ligoninę.

35-ąją minutę skubėdamas prie kamuolio K.Benzema kojomis įsirėžė į „Sevilla“ vartų sargą.

Panašu, kad prancūzas pataikė varžovui keliu į galvą. Beto krito ant vejos, netrukus prie jo suskubo susirūpinę komandos medikai.

Beto tučtuojau ant neštuvų buvo nugabentas į greitąją ir išvežtas į artimiausią ligoninę.

32 metų vartininkui iš Portugalijos buvo uždėtas kaklo įtvaras. Panašu, kad Beto buvo praradęs sąmonę.

„Real“ laimėjo rungtynes 2:1. Pergalę atnešė J.Rodriguezo (12 min.) ir Jese (36) įvarčiai.

Beto ligoninėje atliekami tyrimai. Pirminiais duomenimis, jam nustatytas smegenų sutrenkimas.