Turino „Juventus“ žygiuoja sosto link

„Juventus“ ir „AC Milan“ mačas.<br>AP nuotr.

Feb 7, 2015, 11:35 PM, atnaujinta Jan 13, 2018, 8:08 PM

Turino „Juventus“ atkakliai žygiuoja jau kurį laiką patogiai užimamo čempionų sosto link. Italijos „Serie A“ čempionate „Juventus“ įsirašė jau 16-ąją pergalę, kai 22-ojo turo rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo toliau stringančią „AC Milan“ komandą.

„Juventus“ jau 14 minutę išsiveržė į priekį, kai C.Tevezas įmušė įvartį.

28 minutę L.Antonelli skirtumą išlygino, bet jau po trijų minučių L.Bonucci gavo rezultatyvų perdavimą iš C.Tevezo ir nuginklavo varžovų vartininką – 2:1.

65 minutę skirtumą padidino A.Morata. Pastarasis atliko rezultatyvų perdavimą C.Tevezui, kai šis mušė pirmąjį įvartį.

22-ąjį turą pergale pradėjo „Torino“ komanda, 3:1 nugalėjusi „Verona“ futbolininkus.

„Torino“ išsiveržė 32 minutę po J.Martinezo įvarčio. 50 minutę F.Quagliarella realizavo 11 m baudinį, bet 83 min. intrigą grąžino L.Toni, skirtumą sumažindamas iki 1:2.

Išvykoje žaidusi „Torino“ vėl pranašumą padidino, kai trečiąją teisėjo pridėto laiko minutę pasižymėjo O.El Kaddouri.