„Barcelona“ pergalingai pradėjo Karaliaus taurės pusfinalį

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Feb 11, 2015, 10:56 PM, atnaujinta Jan 13, 2018, 11:11 AM

Barcelona“ prieš 10 dienų Ispanijos futbolo čempionate vargais negalais palaužė „Villarreal“ futbolininkus 3:2. Šį kartą katalonams vytis varžovų nereikėjo, bet įmušti tie patys trys įvarčiai ir pasiekta pergalė 3:1.

Nugalėtojų gretose pirmasis pasižymėjo Lionelis Messi (41 min.).

Manu Triguerosas po pertraukos 48-ąją minutę išlygino rezultatą (1:1), bet iškart po minutės Andresas Iniesta vėl persvėrė rezultatą (2:1), o 64-ąją persvarą įtvirtino Gerardas Pique (3:1).

71-ąją minutę „Barcelona“ galėjo dar labiau padidinti skirtumą, tačiau Neymaras nerealizavo 11 metrų baudinio.

86-ąją minutę už nesportinį elgesį geltonąja kortele buvo nubaustas urugvajietis Luisas Suarezas.

Atsakomosios rungtynės „Villarreal“ stadione vyks kovo 4-ąją.