M. Balotelli įvartis tapo pergalingu „Liverpool“

„Liverpool“ – „Hotspur“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Feb 11, 2015, 12:04 AM, atnaujinta Jan 13, 2018, 1:35 PM

Anglijos futbolo čempionate antradienį buvo žaidžiamos 25-ojo turo rungtynės. „Liverpool“ komanda savo aikštėje 3:2 (1:1) nugalėjo „Tottenham Hotspur“ ekipą.

Prasidėjus pirmajam kėliniui šeimininkus į priekį išvedė L.Markovičius, tačiau įpusėjus pirmajai mačo pusei rezultatą išlygino H.Kane'as.

Antrojo kėlinio pradžioje D.Sturridge'as pergudravo kelis varžovų gynėjus, jį prasižengdamas baudos aikštelėje sustabdė D.Rose'as. Teisėjo skirtą 11 m baudinį realizavo S.Gerrardas.

Vis dėlto, persvara šeimininkai vėl džiaugėsi neilgai. Netrukus M.Dembele išlygino rezultatą.

Pergalingu tapo M.Balotelli smūgis 83-ąją minutę.

Po šios pergalės „Liverpool“ vos vienu tašku turnyro lentelėje atsilieka nuo „Hotspur“.

„Liverpool“ – „Hotspur“ 3:2. L.Markovičius (15), S.Gerrardas (53-11 m baudinys), M.Balotelli (83)./ H.Kane'as (26), M.Dembele (61).

Londono „Arsenal“ – „Leicester“ 2:1. L.Koscielny (27), T.Walcottas (41) ./ A.Kramaricas (61).

„Hull City“ – „Aston Villa“ 2:0. N.Jelavičius (22), D.N'Doye (74).

„Sunderland“ – „Queens Park Rangers“ 0:2. L.Feras (17), B.Zamora (45).