„Manchester United“ varžovams leido pasvajoti, o tada nuskriaudė

18 minučių – tiek truko „Preston North End“ gerbėjų džiaugsmas, nes jų dievaičiai pirmavo, tačiau praėjo dar septynios minutės ir jie nuščiuvo. Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės aštuntfinalyje „Preston North End“ komanda sugebėjo pirmoji įmušti „Manchester United“ ekipai, tačiau trečiajame pagal pajėgumą Anglijos divizione rungtyniaujanti ekipa neatsilaikė.

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

2015-02-16 23:38, atnaujinta 2018-01-13 00:57

Louiso van Gaalo auklėtiniai 3:1 nugalėjo „Preston North End“ futbolininkus ir FA taurės ketvirtfinalyje žais su Londono „Arsenal“.

Per pirmąjį rungtynių kėlinį sirgaliai išvydo smūgių, bet įvarčių nebuvo, tačiau jų laukimui prasmę suteikė antrasis kėlinys. Jau 47 minutę įvartį įmušė S.Lairdas, išvedęs „Preston North End“ komandą į priekį.

„Manchester United“ futbolininkams prireikė nedaug laiko persigrupuoti ir 65-ąją A.Herrera bėgo savo aistruolių link, nes išlygino rezultatą.

73 minutę atšokusį kamuolį į vartų tinklą iš arti nukreipė M.Fellaini, kuris dar prieš akimirką mėgino nuginkluoti vartininką smūgiu galva. Th.Stuckmannas šį smūgį atrėmė, bet netrukus M.Fellaini gavo antrąjį šansą.

88 minutę teisėjas parodė geltoną kortelę Th.Stuckmannui ir skyrė 11 m baudinį į „Preston North End“ vartus. Prie kamuolio stojo W.Rooney, kuris šaltakraujiškai nuginklavo varžovų vartininką – 3:1.