Čempionų lygoje – fantastiškas L. Suarezo sugrįžimas į Angliją

„Manchester City“ – „Barcelona“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Feb 24, 2015, 9:00 PM, atnaujinta Jan 12, 2018, 9:56 AM

Luisas Suarezas įrodė, kad ne veltui tapo geriausiu praėjusio sezono Anglijos „Premier“ lygos žaidėju. Jis už pernykštę „Liverpool“ nesėkmę čempionų titulo gaudynėse atsigriebė vilkėdamas „Barcelona“ aprangą ir nubausdamas „Manchester City“ dviem įvarčiais. Katalonai pirmosiose Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse svečiuose patiesė anglus 2:1.

• Turino „Juventus“ – Dortmundo „Borussia“ 2:1. C.Tevezas (13), A.Morata (43)/ M.Reusas (18).

• „Manchester City“ – „Barcelona“ 1:2. S.Aguero (69)/ L.Suarezas (16, 30).

Tai buvo pirmosios 28 metų puolėjo rungtynės Anglijoje nuo to laiko, kai jis persikėlė į „Barcelona“.

Urugvajietis atidarė įvarčių kraitį 16 ir 30 minutėmis – Čempionų lygoje šį sezoną jis įmušė jau keturis įvarčius.

Sergio Aguero antrojo kėlinio viduryje (69 min.) sušvelnino skirtumą, tačiau kai 74-ąją minutę gynėjas Gaelis Clichy gavo antrąją geltonąją kortelę, „Manchester City“ nebeturėjo vilčių pasiekti bent lygiųjų.

Beje, Lionelis Messi per teisėjo pridėtą laiką dar galėjo padidinti rezultatą, bet nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Barcelona“ atsigriebė už pralaimėjimą savaitgalį Ispanijos čempionate „Malaga“ futbolininkams 0:1, po kurio nutrūko katalonų 11 iš eilės pergalių serija.

Kitose antradienio rungtynėse Turine „Juventus“ 2:1 apgynė namų tvirtovę nuo Dortmundo „Borussia“ išpuolių.

Vokiečiai labiau kontroliavo rungtynių eigą, tačiau turėjo nuolat vytis „Juventus“ ekipą, kuri nuostabiai realizavo savo progas.

„Juventus“ įvarčius pelnė Carlosas Tevezas (13) ir Alvaro Morata (43), o „Borussia“ gretose pasižymėjo Marco Reusas (18).

„Juventus“ pergalę apkartino saugo Andrea Pirlo trauma – jis aikštę paliko pirmajame kėlinyje.

Atsakomosios rungtynės Dortmunde ir Barselonoje vyks kovojo 18-ąją.

Sužaisti mačai. „Paris Saint-Germain“ – Londono „Chelsea“ 1:1, Donecko „Šachtar“ – Miuncheno „Bayern“ 0:0, „Basel“ – „Porto“ 1:1, Gelzenkircheno „Schalke“ – Madrido „Real“ 0:2.