Italijoje – „Napoli“ ir „Inter“ pergalės

„Napoli“ – „Sassuolo“.<br>AP nuotr.

Feb 24, 2015, 12:40 AM, atnaujinta Jan 12, 2018, 12:37 PM

Pirmadienį Italijos futbolo čempionate sužaistos dvejos 24-ojo turo rungtynės. „Napoli“ komanda savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo vidutiniokę „Sassuolo“.

Šeimininkai į priekį išsiveržė antrojo kėlinio viduryje, kuomet pasižymėjo D.Zapata. Po dešimties minučių skirtumą padvigubino M.Hamšikas.

Svečiai nepasinaudojo kiekybine persvara, įgyta 72-ąją minutę. Tuomet iš aikštės buvo išvarytas D.Mertensas.

„Napoli“ – „Sassuolo“ 2:0. D.Zapata (61), M.Hamšikas (70), D.Mertensas (72-raudonoji kortelė).

Kitose rungtynėse Milano „Inter“ išvykoje 2:1 (0:0) nugalėjo vieną čempionato autsaiderių „Cagliari“ komandą.

Svečius antrojo kėlinio pradžioje į priekį išvedė M.Kovačikas. Įpusėjus kėliniui M.Icardi pelnė antrąjį „Inter“ įvartį. Tačiau netrukus į savo vartus įsimušė J.Carrizo ir sušvelnino skirtumą.

Vis dėlto, per likusį laiką šeimininkams išlyginti rezultato nepavyko.

„Cagliari“ – „Inter“ 1:2. M.Kovačikas (47), M.Icardi (68), J.Carrizo (74-į savo vartus).