Čempionų lygoje – „Arsenal" tragedija savų sirgalių akivaizdoje

„Arsenal“ – „Monaco“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

2015-02-25 21:00, atnaujinta 2018-01-12 07:02

Londono „Arsenal“ futbolininkai nuvylė savo sirgalius. „Emirates“ stadione Arsene’o Wengero auklėtiniai 1:3 krito prieš „Monaco“ ekipą ir gerokai susikomplikavo savo galimybes žengti į Čempionų lygos ketvirtfinalį. Tuo tarpu Lėverkuzeno „Bayer“ išsiuntė Madrido „Atletico“ į Ispaniją tuščiomis.

• Londono „Arsenal“ – „Monaco“ 1:3. G.Kondogbia (38), D.Berbatovas (53), Y.Ferreira (90+4)/ A.Oxlade'as-Chamberlainas (90+1).

• Lėverkuzeno „Bayer“ – Madrido „Atletico“ 1:0. H.Calhanoglu (57).

Du įvarčius per pirmąją rungtynių valandą praleidęs „Arsenal“ po Alexo Oxlade‘o-Chamberlaino įvarčio per teisėjo pridėtą laiką vylėsi sušvelninti situaciją, tačiau 94-ąją minutę praleido galingą Yannicko Ferreiros šūvį ir galutinai subyrėjo 1:3.

Iki tol pasižymėjo Geoffrey Kondogbia (38) ir Dimitaras Berbatovas (53).

Iki rungtynių Anglijoje „Monaco“ nebuvo laimėję nė vienerių iš septynerių Čempionų lygos atkrintamosiose vykusių išvykos rungtynių.

Panašu, kad „Arsenal“ prakeiksmą pratęs ir „Monaco“ futbolininkai. „Arsenal“ pastaruosius ketverius metus neperžengia Čempionų lygos aštuntfinalio barjero. Du kartus Londono futbolininkus eliminavo Miuncheno „Bayern“, po sykį – „Barcelona“ ir „AC Milan“.

„Bayer“ ekipa nuliūdino Ispanijos čempionę Madrido „Atletico“. Vokiečiai namuose šventė pergalę 1:0.

Ispanus palaužė Hakano Calhanoglu įvartis 57-ąją mačo minutę.

Nuo 77-osios „Atletico“ žaidė dešimtyje – už antrąją geltonąją kortelę iš aikštės buvo išvarytas Tiago.  Jis praleis atsakomąją dvikovą.

Atsakomieji mūšiai Madride ir Monake vyks kovo 17-ąją.