„Barcelona“ po gėdos su „Malaga“ vėl džiaugėsi pergale

„Barcelona“ ir „Granada“ mačas.<br>AP nuotr.

2015-02-28 12:44, atnaujinta 2018-01-12 01:00

Lionelis Messi, Luisas Suarezas ir Ivanas Rakitičius įmušė po savo įvartį ir leido „Barcelona“ komandai atsitiesti po gėdingo pralaimėjimo. „Barcelona“ šeštadienį Ispanijos „Primera“ čempionato 25-ojo turo rungtynėse išvykoje 3:1 nugalėjo „Granada“ futbolininkus.

„Barcelona“ pirmavo 25 minutę, kai įmušė I.Rakitičius. Jis 48 minutę atliko rezultatyvų perdavimą L.Suarezui, bet tada „Granada“ sugrąžino intrigą.

53 minutę tai padėjo padaryti F.Rico. Jis realizavo 11 metrų baudinį, bet 70 minutę L.Messi pademonstravo savo gebėjimus, kai realizavo L.Suarezo perdavimą.

Kiti mačai:

„Rayo Vallecano“ – „Levante“ 4:2. A.Bueno (23, 32, 33, 38)/ V.Casadesuas (13), K.Uche (85)

„Almeria“ – „Deportivo La Coruna“ 0:0

55 min. šeimininkų žaidėjas T.Bifouma gavo antrąją geltonąją kortelę.

90+3 min. šeimininkų žaidėjas Michelis gavo antrąją geltonąją kortelę.