Grobuonis: C. Ronaldo įmušė 5 įvarčius ir aplenkė L. Messi

„Real“ – „Granada“.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 5, 2015, 3:33 PM, atnaujinta Jan 7, 2018, 12:12 PM

Ispanijos futbolo čempionate sekmadienį žaidžiamos 29-ojo turo rungtynės. Madrido „Real“ komanda savo aikštėje net 9:1 (4:0) sutriuškino vienus čempionato autsaiderių „Granada“ futbolininkus.

Penkis įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo. Pirmuosius tris įvarčius jis mušė vos per 8 minutes pirmajame kėlinyje (30, 36, 38). Dar du pridėjo po pertraukos.

Šį sezoną jis įmušė 47 įvarčius per 41 rungtynes. Ispanijos čempionate Portugalas pelnė jau 36 įvarčius ir aplenkęs „Barcelona“ lyderį Lionelį Messi (32 įvarčiai) susigrąžino rezultatyviausio čempionato žaidėjo titulą.

Du įvarčius „Real“ ekipai pelnė Karimas Benzema, o patį pirmąjį į „Granada“ vartus įmušė Garethas Bale'as. Baigiantis antrajam kėliniui kamuolį į savo vartus nukreipė Diego Mainzas.

Paguodos įvartį mačo pabaigoje svečiams įmušė Robertas Ibanezas.

Čempionato lyderė „Barcelona“ išvykoje 1:0 (0:0) nugalėjo Vigo „Celta“ futbolininkus ir vėl atitolo nuo „Real“.

Nugalėtojams įpusėjus antrajam kėliniui pergalingą įvartį pelnė Jeremy Mathieu.

Mačo pabaigoje iš aikštės buvo pašalintas šeimininkų futbolininkas Fabianas Orellana.

„Celta“ – „Barcelona“ 0:1. F.Orellana (87)./ J.Mathieu (73).

„Real“ – „Granada“ 9:1. G.Bale'as (25), C.Ronaldo (30, 36, 38, 54, 89), K.Benzema (52, 56)./ R.Ibanezas (74), D.Mainzas (83).

„Valencia“ – „Villarreal“ 0:0.

„Getafe“ – La Korunjos „Depportivo“ 2:1. Alexis (18), .Escudero (34)./ Toche (79).