S. Gerrardas kaltę išpirko, R. van Persie – ne

„Manchester United“ ir „West Bromwich Albion“ mačas.<br>AP nuotr.

2015-05-02 19:59, atnaujinta 2018-01-05 04:17

Stevenas Gerrardas stipriai graužėsi, kad nerealizavo 11 metrų baudinio, kai jo atstovaujama „Liverpool“ komanda žaidė lygiai su „Queens Park Rangers“ ekipa, bet jis išpirko savo kaltę. S.Gerrardas 87 minutę mušė įvartį ir „Liverpool“ 2:1 nugalėjo varžovus, kurie mačą baigė dešimtiese.

Vietą Europos lygoje sauganti „Liverpool“ šiose rungtynėse pirmavo nuo 19 minutės, kai įmušė Coutinho. Bet 73 minutę L.Feras rezultatą išlygino.

Vos po šešių minučių S.Gerrardas stojo prie 11 metrų žymos, bet neįmušė.

„Queens Park Rangers“ ekipa vieną žaidėją prarado 82 minutę, kai antroji geltona kortelė buvo parodyta N.Onouha. Šis žaidėjas abi korteles susirinko per tris minutes.

35-ojo turo rungtynėse šeštadienį buvo parodytos šešios raudonos kortelės.

Manchester United“ komanda patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės, kai 0:1 nusileido „West Bromwich Albion“ ekipai. Pergalingą įvartį įmušė J.Olssonas (63), o R.van Persie nesugebėjo realizuoti 74 minutę paskirto 11 metrų baudinio.

Kiti mačai:

„Leicester City“ – „Newcastle United“ 3:0. L.Ulloa (1, 48 – 11 m baudinys), W.Morganas (17).

62 min. svečių žaidėjas M.Williamsonas gavo antrąją geltonąją kortelę.

90+1 min. svečių žaidėjas D.Janmaatas gavo antrąją geltonąją kortelę.

„Aston Villa“ – „Everton“ 3:2. C.Benteke (10, 45), T.Cleverley (64)/ R.Lukaku (59 – 11 m baudinys), P.Jagielka (90+2).

„Sunderland“ – „Southampton“ 2:1. J.Gomezas (21, 55 – abu 11 m baudiniai)/ S.Mane (22).

54 min. svečių žaidėjas J.Ward-Prowse gavo raudoną kortelę.

„Swansea“ – „Stoke City“ 2:0. J.Montero (76), Ki Sung-Yongas (90+2).

84 min. svečių žaidėjas M.Wilsonas gavo antrąją geltonąją kortelę.

„West Ham United“ – „Burnley“ 1:0. M.Noble (24 – 11 m baudinys)

23 min. svečių žaidėjas M.Duffas gavo raudonąją kortelę.