Europos lyga: Ispanai viena koja finale, Italijoje – lygiosios

Europos lygos turnyre ketvirtadienį startavo pusfinalio etapas. Pirmosios rungtynės Italijoje tarp „Napoli“ ir Dnepropetrovsko „Dnipro“ ekipų baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

„Sevilla“ – „Fiorentina“.<br>AP nuotr.

May 8, 2015, 1:00 AM, atnaujinta Jan 4, 2018, 3:07 PM

Antrojo kėlinio pradžioje D.Lopezas išvedė šeimininkus į priekį, bet persvaros „Napoli“ išlaikyti nepavyko. Kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Y.Selezniovas.

„Napoli“ – „Dnipro“ 1:1. D.Lopezas (50)./ Y.Selezniovas (81).

Kitose rungtynėse „Sevilla“ komanda savo aikštėje 3:0 (1:0) nugalėjo Florensijos „Fiorentina“ ekipą ir užkrovė ant varžovų pečių sunkią naštą atsakomosiose rungtynėse.

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė A.Vidalis. Jis antrojo kėlinio pradžioje pelnė ir antrąjį įvartį. 75-ąją minutę trečią kart svečių vartininką nuginklavo K.Gameiro.

„Sevilla“ – „Fiorentina“ 3:0. A.Vidalis (17, 52), K.Gameiro (75).

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kitą savaitę.