„Real“ rezultatas nudžiugino Barseloną – titulas jau čia pat

„Real“ dar labiau sukomplikavo savo padėtį kovoje dėl čempionų titulo.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

May 9, 2015, 9:50 PM, atnaujinta Jan 4, 2018, 9:34 AM

Barcelona“ kieme – dviguba šventė. Barselonos futbolininkai namuose 2:0 palaužė San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipą ir sulaukė palankaus rezultato Madrido „Real“ rungtynėse.

„Real“ namuose 2:2 nesugebėjo palaužti „Valencia“ futbolininkų. Iki Ispanijos čempionato pabaigos likus dviem turams, „Barcelona“ prieš „Real“ pirmauja 4 taškais.

Per du likusius mačus katalonams užtenka vienos pergalės ir lygiųjų, jei „Real“ laimėtu abejas likusias rungtynes. Jei abi komandos bent vienerias rungtynes sužaistų lygiosiomis – titulas atitektų „Barcelona“ klubui. Jei Madrido klubas pralaimėtų bent  vienerias rungtynes, bet kokiu atveju čempionais taptų katalonai.

„Real“ galėjo baigtis dar blogiau. Po pirmojo kėlinio Madrido klubas namuose atsiliko 0:2.

Cristiano Ronaldo nerealizavo 11 metrų baudinio, tris kartus pirmajame kėlinyje šeimininkų smūgiuoti kamuoliai trenkėsi į vartų konstrukciją.

Antrajame kėlinyje „Real“ užgulė Valensijos komandos vartus. 56-ąją ir 84-ąją minutę rezultatą išlygino Pepe bei Isco įvarčiai.

Kita vertus, ir lygiosios „Real“ nėra palankus rezultatas.

Paskutiniuosiuose turuose „Barcelona“ susitiks su Madrido „Atletico“ ir La Korunijos „Deportivo“. „Real“ varžovai – „Espanyol“ ir „Getafe“.

Antradienį „Barcelona“ žais atsakomąsias Čempionų lygos pusfinalio rungtynes su Miuncheno „Bayern“. Pirmąjį susitikimą Barselonoje šeimininkai laimėjo 3:0.

Tuo tarpu trečiadienį „Real“ namuose priims Turino „Juventus“ klubą. Pirmąjį pusfinalio mačą „Los Blancos“ Turine pralaimėjo 1:2.