„Milan“ palaidojo 20-mečio varžovų talento „hat-trickas“

D.Berardi (dešinėje) į „Milan“ vartus įmušė 3 įvarčius.<br>AP nuotr.
„Sassuolo“ – „Milan“.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

May 17, 2015, 5:45 PM, atnaujinta Nov 28, 2017, 7:27 AM

Domenico Berardi sekmadienį po Italijos čempionato rungtynių šypsojosi. „Rungtynės su „Milan“ man neša sėkmę“, – sakė 20-metis italas.

Jo atstovaujama „Sassuolo“ komanda savo aikštėje 3:2 (2:1) nugalėjo „Milan“ ekipą.

Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė būtent jaunasis puolėjas.

„Atrodo, kad mušu visada, kai žaidžiame su „Milan“. Būtų puiku, jei visada prieš juos žaistume. Tai svarbus sezonas ir kiekvieną savaitę dirbu sunkiai, kad tobulėčiau“, – surimtėjęs sakė D.Berardi.

Tiesa, puolėjas pasižymi ne ti žaisdamas su Milano komanda, per pastarąsias dvejas rungtynes jis įmušė 7 įvarčius.

Svečių ekipoje pasižymėjo Alexas ir G.Bonaventura. Tiesa, pastarasis įpusėjus antrajam kėliniui gavo antrąją geltonąją kortelę ir buvo priverstas palikti aikštę.

„Milan“ ekipai teisėjas raudonąją kortelę rodė dukart – per pridėtą laiką antrajame kėlinyje iš aikštės buvo išvarytas Suso.

„Sassuolo“ – „Milan“ 3:2. D.Berardi (13, 31, 77)./ G.Bonaventura (33, 57-raudonoji kortelė), Alexas (51), Suso (90 – raudonoji kortelė).