Italijoje „Fiorentina“ siekia bilieto į Europos lygą

„Fiorentina“ siekia bilieto į Europos lygos grupių etapą.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

2015-05-24 18:58, atnaujinta 2017-11-26 20:59

„Fiorentina“ futbolininkai nagais ir dantimis kabinosi į pergalę ir kartu – į garantuotą vietą Europos lygos turnyre. Italijos futbolo čempionatas baigsis jau kitą savaitę, o „Fiorentina“ ekipa siekia bilieto į antrojo pagal pajėgumą Europos klubų čempionato grupių etapą. Ši komanda turi tik dviejų taškų pranašumą prieš žemiau esančią „Genoa“.

Šeštoji vieta ekipai suteikia šansą žaisti Europos lygos atrankoje.

„Fiorentina“ komanda į priekį mače su „Palermo“ išsiveržė po J.Ilicičiaus įvarčio 23 minutę, bet po trijų minučių M.Jajalo skirtumą išlygino.

33 minutę A.Gilardino vėl išvedė „Fiorentina“ į priekį, bet antrajame kėlinyje – 69 min. – L.Rigioni tiksliu smūgiu sujaukė svečių planus.

„Fiorentina“ komandai pergalę garantavo 78 minutę M.Alonso įmuštas įvartis.

Trečiąją pridėto laiko minutę J.Kurtičius gavo antrąją geltonąją kortelę ir „Fiorentina“ liko dešimtiese.

Italijos čempionato trofėjų jau anksčiau yra užsitikrinusi Turino „Juventus“ komanda.

Kiti rezultatai:

„Empoli“ – „Sampdoria“ 1:1

„Chievo“ – „Atalanta“ 1:1

„Paarma“ – „Verona“ 2:2

„Udinese“ – „Sassuolo“ 0:1

80 min. Guilherme („Udinese“) gavo antrąją geltonąją kortelę.

AC Milan“ – „Torino“ 3:0. S.El Shaarawy (18, 65), G.Pazzini (57 – 11 m baudinys).

42 min.  šeimininkų žaidėjas C.Zaccardo gavo raudonąją kortelę.

56 min. svečių žaidėjas C.Molinaro gauvo raudonąją kortelę.

„Nauja diena“: kodėl įvyko visuotinis elektros išjungimas Ukrainoje?