„Serie A“ finiše – brangus „Lazio“ ir „Napoli“ mačas

„Lazio“ ir „Napoli“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jun 1, 2015, 8:49 AM, atnaujinta Nov 25, 2017, 10:21 AM

Rafaeliui Benitezui nepavyko deramai atsisveikinti su „Napoli“ klubu ir ekipos sirgaliai tai prisimins ilgai. Apie išvykimą paskelbęs strategas su „Napoli“ patyrė labai brangų pralaimėjimą – komanda krito 2:4 prieš Romos „Lazio“ ir savo varžovams atidavė vietą Čempionų lygos atrankoje.

Mačas dešimtiese

Paskutiniajame – 38-ajame Italijos „Serie A“ pirmenybių ture „Lazio“ ekipa pirmoji išsiveržė į priekį, kai pirmajame kėlinyje M.Parolo (33 min.) ir A.Candreva įmušė po įvartį.

Antrajame, 62-ąją minutę, , M.Parolo gavo antrąją geltonąją kortelę, tad „Lazio“ liko dešimtiese.

Tuo „Napoli“ pasinaudojo – G.Higuainas mušė įvarčius 55 ir 64 minutėmis ir išlygino rezultatą. Tačiau „Napoli“ 71 min. irgi prarado žaidėją – antrąją geltonąją kortelę užsidirbo F.Ghoulamas.

Šiame mače G.Higuainas galėjo užfiksuoti „hattrick'ą“, bet 76 minutę jis nerealizavo 11 m baudinio.

Po šio epizodo „Lazio“ atsitiesė – 85 minutę įmušė O.Onazi, o antrąją teisėjo laiko pridėtą minutę – M.Klose.

Pralaimėjo atveju „Lazio“ būtų praradusi poziciją.

„Lazio“ šį sezoną Italijos taurės finale 1:2 pralaimėjo Turino „Juventus“ klubui.

R.Benitezas jau anksčiau yra paskelbęs, kad šis mačas gali tapti paskutiniuoju jo maču „Napoli“ klube. Strategas yra laikomas vienu realiausių kandidatų užimti trenerio postą Madrido „Real“ komandoje, kuri atleido Carlo Ancelotti.

Dalybos

Į Čempionų lygą pirmuoju numeriu iškeliavo Turino „Juventus“ klubas, kuris birželio 6-ąją dar žais šio sezono finale. „Juventus“ ketvirtąją iš eilės Italijos lygos trofėjų iškovojo dar prieš keletą savaičių.

Čempionų lygoje vietą gavo ir „Roma“ klubas, vos tašku pralenkęs „Lazio“. Pastarajam teks įveikti atranką. Europos lygos turnyre rungtyniaus „Fiorentina“ ir „Napoli“ klubai. Vietą Europos lygos atrankoje turėjo gauti „Genoa“, tačiau klubui UEFA nesuteikė reikiamos licencijos.

Tai reiškia, kad vietoje „Genoa“ iškeliaus „Sampdoria“ ekipa.