C.Ronaldo šėlo – čempionate į „Espanyol“ vartus įmušė 5 įvarčius

Ispanijos „Primera“ pirmenybėse šeštadienį buvo žaidžiamos ketverios 3-iojo turo rungtynės. Šalies vicečempionai Katalonijoje susigrūmė su Barselonos „Espanyol“ futbolininkais. Cristiano Ronaldo vedama Madrido „Real“ ekipa šeimininkus pažemino rezultatu 6:0.

C.Ronaldo į varžovų vartus įmušė 5 įvarčius iš šešių, pelnytų Madrido „Real“.<br>APF nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

lrytas.lt ir eurofootbal.lt inf.

Sep 12, 2015, 7:32 PM, atnaujinta Oct 16, 2017, 4:17 AM

Įdomu tai, kad beveik visus įvarčius „baltųjų“ gretose pelnė geriausias pasaulio futbolininkas. C.Ronaldo Madrido ekipą į priekį išvedė jau 7-ąją minutę, o po dešimt minučių nuo 11 metrų žymos pranašumą padidino.

20-ąją minutę puolėjas savo sąskaitoje jau turėjo tris įvarčius, o galutinį tašką pirmajame kėlinyje po to paties C.Ronaldo perdavimo padėjo Karimas Benzema.

Antrajame kėlinyje įvarčių skaičius buvo daugiau nei perpus mažesnis, tačiau gražių epizodų netrūko. Per likusį laiką „baltųjų“ lyderiui pavyko pelnyti dar du įvarčius ir per vienerias rungtynes pasižymėti net penkiais tiksliais smūgiais.

C.Ronaldo tai buvo pirmieji sezono įvarčiai, o „Real“ su 7 taškais bent laikinai pakilo į pirmąją vietą.

Šiandien Ispanijoje  žaidžiamos dar trejos rungtynės, o vienose jų laukia tikras vakaro desertas – Madrido „Atletico“ ir „Barcelona“ klubų susitikimas.

Rezultatai:

„Espanyol“ 0 – 6 „Real Madrid“

7' [0 – 1] C.Ronaldo

17' [0 – 2] C.Ronaldo (11m. baudinys)

20' [0 – 3] C.Ronaldo

28' [0 – 4] K.Benzema

61' [0 – 5] C.Ronaldo

81' [0 – 6] C.Ronaldo