Dar viena čempiono „Chelsea“ gėda Anglijos futbolo čempionate

Po įvartį nugalėtojams pelnė Daley Blindas (49 min.), Anderis Herrera (70 min. iš 11 m baudinio) ir Anthony's Martialas (86 min.), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Christianas Benteke (84 min.).

„Chelsea“ ekipa ir toliau buksuoja – patyrė antrąją nesėkmę lygoje.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Sep 12, 2015, 5:34 PM, atnaujinta Oct 16, 2017, 4:17 AM

Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Stevenas Naismithas (17, 22 ir 82 min.), o garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Nemanja Matičius (36 min.).

Pirmąją pergalę „Premier League“ penktajame ture iškovojo po aštuonerių metų į šalies futbolo elitą sugrįžęs „Watford“ klubas, kuriame vėl atsargoje liko vartininkas Giedrius Arlauskis.

Šeštadienį „Watford“ futbolininkai namuose 1:0 (0:0) įveikė į šeštąją poziciją smuktelėjusią „Swansea City“ (8 tšk.) ekipą ir su 6 taškais pakilo į dvyliktąją vietą.

Pergalingą įvartį 59-tą minutę įmušė Odionas Ighalo (59 min.), o nuo 64 minutės šeimininkai žaidė be pašalinto iš aikštės Valono Behrami.

Penktąją pergalę iš eilės iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderiai „Manchester City“ (15 tšk.) futbolininkai, svečiuose 1:0 (0:0) įveikę į trečiąją poziciją smuktelėjusią „Crystal Palace“ (9 tšk.) vienuolikę.

Vienintelio susitikimo įvarčio autoriumi tapo Kelechis Iheanacho (90 min.).

Trečią pergalę šeštadienį iškovojo ir į antrąją vietą pakilo Londono „Arsenal“ (10 tšk.) klubas, namuose 2:0 (1:0) nugalėjęs autsaidere tapusią „Stoke City“ (2 tšk.) ekipą.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Theo Walcottas (31 min.) ir Olivieris Giroudas (85 min.).

Trečią pergalę penktajame ture iškovojo ir į antrąją vietą pakilo „Manchester United“ (10 tšk.) klubas, šeštadienį namuose 3:1 (0:0) nugalėjęs devintojoje pozicijoje likusią „Liverpool“ (7 tšk.) vienuolikę.

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja „Manchester City“ (15 tšk.) futbolininkai, o į trečiąją poziciją smuktelėjo Londono „Arsenal“ (10 tšk.) klubas.

Rezultatai:

„Man Utd“ 3 – 1 „Liverpool“

49' [1 – 0] D.Blind

70' [2 – 0] A.Herrera (11m. baudinys)

84' [2 – 1] C.Benteke

86' [3 – 1] A.Martial

„Everton“ 3 – 1 „Chelsea“

17' [1 – 0] S.Naismith

22' [2 – 0] S.Naismith

36' [2 – 1]  N.Matič

82' [3 – 1] S.Naismith

„Arsenal“ 2 – 0 „Stoke“

31' [1 – 0] T.Walcott

85' [2 – 0] O.Giroud

„Crystal Palace“ 0 – 1 “Manchester City“

90' [0 – 1] K.Iheanacho

„Norwich“ 3 – 1 „Bournemouth“

35' [1 – 0] C.Jerome

52' [2 – 0] W.Hoolahan

67' [3 – 0] M.Jarvis

81' [3 – 1] S.Cook

„Watford“ 1 – 0 „Swansea“

59' [1 – 0] O.Ighalo

64' V.Behrami („Watford“) pašalintas iš aikštės

„West Brom“ 0 – 0 “Southampton“

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Manchester City“ 5 5 0 0 11:0 15

2. „Arsenal“ 5 3 1 1 4:3 10

3. „Crystal Palace“ 5 3 0 2 8:6 9

4. „Leicester City“ 4 2 2 0 8:5 8

4. „Everton“ 5 2 2 1 8:5 8

6. „Swansea City“ 5 2 2 1 7:5 8

7. „Manchester United“ 4 2 1 1 3:2 7

8. „Norwich City“ 5 2 1 2 8:9 7