„Barcelona“ užtikrintai laimėjo.<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Celta Vigo“ toliau rungtyniauja pakiliai.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Sep 20, 2015, 6:52 PM, atnaujinta Oct 14, 2017, 9:42 PM

Ispanijos futbolo lygoje „Primera“ sekmadienį tęsėsi ketvirtojo turo varžybos. Vienvalde čempionato lydere tapo „Barcelona“ ekipa, kuri 4:1 įveikė „Levante“.

„Barcelona“ šiame čempionate dar nėra suklupusi. Mačas su „Levante“ prasidėjo ne taip, kaip norėjo katalonai – varžovai laikėsi visą pirmą kėlinį.

Savo jėgą čempionai parodė antrajame kėlinyje, kai mačo baigtį išsprendė per 11 minučių – pasižymėjo Marcas Bartra (50 min.), Neymaras (56 min.) ir Lionelis Messi, 61-ąją minutę įmušęs 11 metrų baudinį.

L.Messi galėjo pridėti ir dar vieną įvartį, tačiau 76-ąją minutę nerealizavo dar vieno 11 m baudinio.

Prieš tai rezultatą kiek sušvelnino Victoras Casadesusas (68 min.), tačiau 90 min. L.Messi ištaisė klaidą ir pelnė įvartį.

Dar vieną pergalę iškovojo puikiai sezoną pradėjusi „Celta Vigo. Jie 2:1 įveikė „Sevilla“, kuri lieka be pergalių ir dugne.

„Celta Vigo“ pergalę lėmė du ankstyvi įvarčiai – 15-ąją minutę pasižymėjo ir ketvirtą sezono įvarti pelnė Duranas Nolito, o 26-ąją minutę antrą įvartį mušė Danielis Wassas.

„Sevilla“ 54-ąją minutę švelnino rezultatą po Fernando Llorentes įvarčio, tačiau daugiau nieko nenuveikė.

Po šios pergalės „Celta Vigo“ pasivyjo Madrido „Real“ – abu klubai turi po dešimt taškų.