Svajonę išgyvenantis italų nykštukas iškovojo istorinę pergalę

„Frosinone“ klubas iškovojo istorinę pergalę.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

2015-09-29 10:44, atnaujinta 2017-10-12 23:49

Pirmą kartą per savo 103 metų istoriją Italijos „Serie A“ pirmenybėse žaidžiantis „Frosinone“ klubas iškovojo ir pirmąją pergalę. Pirmadienį „Frosinone“ savo aikštėje nugalėjo dešimtiese mačą baigusią „Empoli“ komandą.

Šeimininkai pergalę šventė 2:0 ir abu įvarčius įmušė dar iki 77 minutės, kai priešais save raudoną kortelę už nesportinį elgesį išvydo R.Saponara.

Istorinę klubui pergalę atnešė F.Dionisi (58 min.) ir D.Soddimo įvarčiai (71).

Dar prieš savaitę „Frosinone“ iškovojo ir savo pirmąjį tašką aukščiausioje lygoje. Tuomet ši komanda išvykoje 1:1 sužaidė su čempionų titulą ginančią, bet labai sunkiai startavusia Turino „Juventus“ komanda.

Italų nykštuko klubo mieste yra apie 50 tūkstančių gyventojų.

Kitose pirmadienio rungtynėse „Atalanta“ savo aikštėje 2:1 nugalėjo „Sampdoria“ ekipą. „Atalanta“ į priekį išsiveržė dar 7 minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė N.Moisanderis.

Pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę G.Denisas skirtumą padidino, bet jau po trijų minučių įmušė R.Soriano.